• ~zdegustowany
    (2014-07-26 10:44)
    Poprawcie styl swojego gniota. Jestescie niechlujami redaktorskimi.
  • ~Aga 73
    (2014-07-27 09:35)
    Wystarczy nic nie umieć, mieć znane nazwisko, przejść kilka "liftingów",a pieniążki same z nieba lecą. Nie jestem zazdrosna,tylko dlaczego żony prawdziwych mężczyzn (na stanowiskach, bogatych, z tytułami) nie wykazują chęci zaistnienia w reklamach ? A proste dziewki lgną do tego !
  • ~Kama
    (2014-08-01 13:02)
    Po jej zachowaniu i byciu wszędzie, wypowiedziach ...o osobowości nic pozytywnego nie można powiedzieć. Autorytet?? ...chyba to określenie nie ma nic wspólnego z panią Lewandowską!!! Osiągnięcia??...tak naprawdę informację są niejasne. Ona nie ma indywidualnego mistrza a drużynowe. Sama informuje że odbyły się jakieś zawody i tam zdobyła jakieś tytuły. Czy mnie również za ten wpis nazwiesz ZEREM???
  • ~xxxx
    (2014-08-01 12:50)
    SIASIA czy ty nie jesteś Anną L???
  • ~SEA
    (2014-07-30 11:51)
    Sea do Siasia... No właśnie nazwisko pozwoliło jej nie być szaraczkiem!! A że jest cwana wykorzystuje wszystko co się da żeby siebie wypromować!! Łokcie to ona ma!!! Ciekawa jestem czy ma też twardy tyłek:):)
  • ~SEA
    (2014-07-30 11:13)
    Tak fajnie się czyta te wszystkie wypowiedzi:):) Są albo na TAK albo na NIE. Media mają swoje typy. A Lewandowscy oprócz forsy są bardzo przeciętni. Żadna rewelacja skończyć studia zaoczne i to o dietetyce!!! Żadna rewelacja dobrze wyglądać na zdjęciach gdy robi je fachowiec !!! A Lewandowska żadne cudo. Jest na fali więc co zrobi jest naj...!!! I do tego za to nazwisko płacą jej pieniądze. On gra świetnie w piłkę ..tylko nie u nas:) Chwalą się wszystkim i to nas wkurza:):):) A ona jest po prostu zarozumiała i bardzo przekonana o swojej wyjątkowości:):):) A co do jej wyczynów sportowych?? Niech ktoś jasno napisze..jakie ona tytuły mistrza ma INDYWIDUALNIE!! Nigdy o nich nie słyszałam. Cokolwiek zrobi robi koło tego szum medialny!! W jej historii miłosnej też jest trochę kłamstewek. Ale nasza para narodowa musi być bez skazy:):) Tak więc nie warto bardzo się przejmować ich genialnością!! Są wytworem naszych czasów takimi małpkami to pokazywania dla gawiedzi:):):)
  • ~Siasia
    (2014-07-27 16:38)
    do Dariusz. Rzeczywiście, w karierze medialnej pomogło Jej małżeństwo z Robertem, ale chyba przyznasz, że Anna nie jest takim życiowym szaraczkiem.
  • ~Dariusz L
    (2014-07-27 13:17)
    Do Siasia. Nikt nie słyszałby o wyczynach tej pani, gdyby nie została żoną Lewandowskiego. Nie umniejszając jej zasług, to specjalistką dietetyki jest dopiero od roku i udziela się głównie na blogach.Medale zdobywała w drużynie w niszowym sporcie damskim, karate (niszowym, podobnym jak damski boks, podnoszenie ciężarów,damskie kolarstwo górskie). Czy ktoś słyszał o złotych medalach jej koleżanek z drużyny ? O Marii Depty, Małgorzacie Zabrockiej, Justynie Marciniak (w KUMITE drużynowym) ?
  • ~Demaskator
    (2014-07-27 12:16)
    Śliczna jest. Aktywna jest w życiu. Myślę żę przez to znajdzie wielu wrogów nieudaczników którzy będą jej tego zazdrościć lejąc tylko kwas w którym są najlepsi.
  • ~Siasia
    (2014-07-27 12:11)
    Anna Lewandowska - absolwentka AWF w W-wie, specjalistka ds. żywienia, reprezentantka Polski w karate, wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata. Mówi Wam to coś?