• ~xenon
    2015-02-02 17:36
    Brawo chłopaki!!! Ogromne gratulacje!!! Rodzi mi się tylko jedno pytanie. Gdzie do chol..ry reszta drużyny?! Gdzie sztab szkoleniowy?! Czemu Oni się chowają, czego boją, gdzie pojechali?!
  • ~balka
    2015-02-02 18:21
    naszych szczypiornistow posadzili do KĄTA, ale jajca,oficjele siedzieli za stołem !!! !!! !
  • ~janusz
    2015-02-02 18:48
    To skandal! Działacze rozsiedli się za stołem a paru zawodników w kącie-takie numery tylko w powskiej Polsce.Dlaczego o tym skandalu nie piszecie?!
  • ~hatar
    2015-02-02 19:08
    Z tym POwskim dziadostwem do stołu się nie siada.
    BRAWO CHŁOPAKI, tak trzymajcie...
  • ~żart
    2015-02-02 19:12
    Skąd się wzięła nazwa "szczypiorniści".
    Nie lepiej piłkarze ręczni.
    Dzieci myślą że Oni szczypią "szczypiorek".
    Takie skojarzenie.
  • ~Sofi
    2015-02-02 20:56
    Gratulacje, gratulacje gratulacje !!
  • ~nika
    2015-02-02 21:05
    Chrapkowski jest podobny do Toma Cruisea
  • ~derwisz
    2015-02-02 21:42
    a tak ,,oficjele"
    Tak przywitali polskich szczypiornistów: Przy stole oficjele, zawodnicy w kącie

    W niedzielę Polska reprezentacja wygrała z Hiszpanią walkę o brąz w MŚ piłkarzy ręcznych. Nasi szczypiorniści – po wyjątkowo emocjonującym spotkaniu – pokonali rywali w dogrywce 29:28. Swoim zwycięstwem sprawili wiele radości kibicom. To co spotkało ich po powrocie do kraju, zaskoczyło wiele osób…

    W poniedziałek reprezentacja wróciła do Polski. Na lotnisku Chopina w Warszawie czekało na naszych piłkarzy ręcznych kilkuset fanów, którzy odśpiewali im „Sto lat”. Do stolicy przyleciało tylko kilku szczypiornistów, RMF FM podaje, że byli to: Krzysztof Lijewski, Piotr Chrapkowski, Piotr Wyszomirski, Piotr Masłowski, Przemysław Krajewski i Michał Szyba.
    Po przylocie odbyła się konferencja prasowa. I tu stało się coś, co zaskoczyło wielu kibiców. Przy konferencyjnym stole rozsiedli się działacze sportowi, minister sportu Andrzej Biernat i… tylko jeden zawodnik. Resztę naszych piłkarzy ręcznych usadzono w kącie sali.


    fot. Filip Błażejowski/Gazeta Polska

    Takie potraktowanie szczypiornistów, którzy wywalczyli na mistrzostwach brązowy medal, oburzyło wielu internautów. W swoich komentarzach nie zostawiają suchej nitki na ministrze i działaczach
    „K... jak za komuny I sekretarz na pierwszym planie” – napisał a-z2005. „Powinni sobie wyjść, skoro to nie oni tam najważniejsi” – skomentowała z kolei M.Justyna M, a kolejny internauta podsumował: „Typowa polska hierarchia”.
  • ~hm
    2015-02-02 22:48
    Chrapkowski dobrze m´owi po ang.brawo.