• ~Gieny
    2015-02-12 20:59
    Kotylionami...
  • ~olo
    2015-02-12 17:43
    Bul Komoruski małpie by krzyż wręczył gdyby na niego zagłosowała,wstrętne wazeliniarstwo ,TFU???Człowiek nie godny tego urzędu?
  • ~Bronek Komuchruski
    2015-02-13 07:16
    Sukces ma wielu ojców ...
  • ~rok2015
    2015-02-13 16:37
    stala ANDZIA w ogrodzie w ogrodzie PO kolana we wodzie we wodzie BEC ,przyszedl bronek zdiol kaPOte PO tem zabral sie za robote za robote i frekfencja juz jest juz jest
  • ~rok2015
    2015-02-13 16:39
    skond ona sie tam wziela w ziela pewnie za szmalem POleciala Poleciala BEC
  • ~rok2015
    2015-02-13 16:43
    tylko usmiech BONIEGO moze go wypelzac ,,,chlopak PO szkole w domu na schodach w p i e r d a l a dzowniczke nadchodzi z pracy bronek ,i pyta chlopaka co wcina a chlopaszek mowi ze miesko ,zdziwiony bronek pyta a skundze ty wzieles miesko ,no bo PRZYPELZLO
  • ~Kibic
    2015-02-13 16:46
    Niby dlaczego Biegler otrzymal Zloty Krzyz, a zawodnicy tylko Srebrny? Kazdy, kto ma wlasne doswiadczenia ze sportow zespolowych doskonale widzial, ze wielokrotnie nieudolonosc Bieglera do wlasciwej oceny tego, co sie dzieje na boisku oraz brak jego szybkich i madrych reakcji powodowaly, ze Polacy tracili kontakt bramkowy z przeciwnikiem lub gwaltownie tracili posiadana przewage. Najlepszym przykladem jest kompletny brak Bieglera jako trenera w ostatnich 2 sekundach meczu o 3 miejsce, gdzie tylko dzieki Bartkowi Jureckiemu obrona polska przed ostatnim rzutem przeciwnika skladala sie tylko z najwyzszych zawodnikow. Ocena kazdego fachowca pilki recznej powinna byc jednoznaczna - jako trener podczas rozgrywanych meczow Biegler jest bardzo kiepski. Za slaby, jak na trenera reprezentacji Polski!
  • ~gość
    2015-02-14 22:30
    Brunek to prezydent wszystkich pełowców .
  • ~Klara
    2015-02-16 14:40
    Oni go POprą jak za CZERWONEJ ZARAZY SZXCZEGULNIE ten z ZACHODU