• ~czadu
    (2015-05-21 22:46)
    Takie są walki Komorowskiego. Ustawki.
  • ~rere
    (2015-05-21 13:58)
    Duda jest super żaden celenbrindak tu nie pomoże POpaprancom to już nic nie działa na to ZGNILIZNE w oszukiwaniu POLAKÓW
  • ~JAG
    (2015-05-21 22:27)
    Boks to chamski sport , obita buzia i mózg potem
    funkcjonuje nie tak jak trzeba.!!!
  • ~jk
    (2015-05-21 22:26)
    walczac o glosy prostytukek, wstapi do burdelu.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-05-21 21:15)
    i mamy na deskach kandydata
  • ~ob.RP
    (2015-05-21 19:22)
    @III, a ty i my wszyscy mamy na plecach "kamieni kupę" i nie do wypłacenia zadłużenie jakie popełnił ten rząd z panem Bronisławem Komorowskim, leszkiem balcerowiczem i innymi. Ja za czasów PiSu się niczego nie bałam. Bały się panie Sawickie, Marczuk, ale kochająca wszystkich platforma oczyściła, przywróciła do łask nawet nagrodziła Panią marczuk ale za to ukarała ostro tego który chciał zrobić porządek. Tego to ja nie chcę.i wierząc , że Duda zaprowadzi porządek - co się strasznie nie podoba tej władzy - zagłosuję właśnie na niego.Zyczę Polsce powodzenia
  • ~kkk
    (2015-05-21 19:16)
    Coś za coś! Najpierw ich odznaczył a teraz wymaga posłuszeństwa!
  • ~ob.RP
    (2015-05-21 19:02)
    straszny ring, okropni sportowcy. wszyscy żyją w swoich bogatych światach. I pewnie jak pan prezydent nie wiedzą, że jest tak słabo, dziwiąc się, że ludzie chcą zmiany.
  • ~III
    (2015-05-21 18:17)
    Ale po druge to DUDA ma lebszą prezencje i mnie podnieca
  • ~lll