Dziennik.plPiłka nożna

Sobota, 26 maja 2012

Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Michael Owen nie zagra do końca sezonu

2010-03-05 | Ostatnia aktualizacja: 21:48 | Komentarze: 0 | skomentuj

Napastnik Manchesteru United Michael Owen nie zagra do końca sezonu z powodu urazu uda. Kontuzji nabawił się podczas niedzielnego finału Pucharu Ligi z Aston Villą.

Pogoda

POLSKA

Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 23°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Owen zdobył wyrównującą bramkę, a Manchester wygrał ostatecznie 2:1 i sięgnął po trofeum. W poniedziałek piłkarza przejdzie zabieg.

"To wielki cios dla Owena. Niestety kontuzja jest poważniejsza niż myśleliśmy. Szkoda - przez cały sezon nie opuściła żadnego treningu i nie miał problemów ze zdrowiem" - powiedział trener Manchesteru Alex Ferguson.

Manchester United zajmuje drugie miejsce w tabeli i ustępuje Chelsea Londyn o jeden punkt. Po kontuzji Owena w składzie mistrzów Anglii jest tylko dwóch nominalnych napastników - Wayne Rooney i Dimitar Berbatow.

Mimo iż stracił szansę na powołanie do reprezentacji Anglii na MŚ w RPA (ma na koncie 89 spotkań), nie myśli o zakończeniu kariery, która w ostatnich latach często była przerywana urazami. "Wrócę w następnym sezonie i obiecuję, że będę w optymalnej formie" - zapewnił Owen.

Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«