CSKA prowadziło 1:0, ale w drugiej połowie Inter najpierw wyrównał, a następnie objął prowadzenie po fatalnym błędzie bramkarza gospodarzy. W 76. minucie w Lidze Mistrzów zadebiutował Dawid Janczyk. Polak wszedł na zmianę za Eduardo.

Mecz w Glasgow zaczął się od dużej przewagi Barcelony. Jednak goście na razie dużo razy podają sobie piłkę, ale nie stwarzają groźniejszych sytuacji. W 23. minucie z rzutu wolnego z 25 metrów strzelał Ronaldinho, ale piłka wylądowała na poprzeczce. Rangersi grają bardzo zachowawczo, boją się odkryć, bo wiedzą że mogą być szybko ukarani przez gości. W 36. minucie pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu. Dostał ją Thompson z Glasgow. Świetna akcja po prawej stronie Puyola, jednak strzał wbiegającego w pole karne Abidala został zablokowany. Koniec pierwszej połowy.

Seria rzutów rożnych dla Barcelony na początku drugiej części gry, ale znów bez wymiernych efektów w postaci gola. W 55. minucie z dystansu strzelał Gudjonhsen, ale słabo i bramkarz nie miał problemów ze złapaniem piłki. Świetna akcja Henry'ego, który podaje do Ronaldinho. Ten jednak, zamiast strzelać, przepuszcza piłkę, którą wybijają obrońcy Rangers. Po rzucie rożnym w dogodnej sytuacji był Henry, jednak strzelił głową ponad bramką. Mogło być 1:0 dla gospodarzy. Jednak idealną okazję zmarnował Cousin. Spotkanie zakończyło się bez goli.