Krakowianie wygrali, choć okupili to wielką stratą. Dariusz Dudka złamał kostkę boczną stawu skokowego i nie zagra przez co najmniej dwa miesiące. Tak więc nasza kadra wystąpi przeciwko Belgii bez obrońcy Wisły.

Mecz zaczął się od ataków Wisły, jednak ani Dudu, ani Paulista nie potrafili pokonać Bensza. W 32. minucie boisko musiał opuścić Dudka. Od tego momentu zaczęli przeważać goście. Zagłębie stworzyło sobie mnóstwo klarownych sytuacji, ale nie potrafiło ich wykorzystać i do przerwy mieliśmy 0:0.

Znakomicie rozpoczęła się druga połowa dla Wisły. Prawą stroną przedarł się Paulista, który dośrodkował do Dudu, a ten nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Wprowadzony w po przerwie Przemysław Szabat podwyższył na 2:0 w 84. minucie. Wynik nie uległ już zmianie.