Już od 5. minuty legioniści mogli przegrywać 0:1. Po kontrze "Jagi" z dystansu strzelił Aleksander Kwiek, ale Jan Mucha kapitalnie odbił piłkę. Kibice na stadionie aż zamarli na moment. "Wojskowi" wzięli się do roboty. Stworzyli kilka okazji, ale nie potrafili pokonać Jacka Banaszyńskiego.

Druga połowa rozpoczęła się z prawie półgodzinnym opóźnieniem. Kibice Jagiellonii wywiesili transparent, który zawiera rasistowskie symbole i nie chcieli go zdjąć. Rozmawiał z nimi kapitan drużyny z Białegostoku, Jacek Banaszyński, ale nic nie wskórał. Organizatorzy meczu znaleźli na to rozwiązanie. Zasłonili transparent i mecz został wznowiony.

Piłkarze obu drużyn bardzo chcieli strzelić gola, ale kapitalnie bronili Jan Mucha i Banaszyński. Obie drużyny mniej strzelały, a więcej... faulowały. Sędzia Robert Małek pokazał aż osiem żółtych kartek.

Legia zremisowała swój pierwszy mecz ligowy od... 2 marca. Wtedy "Wojskowi" podzielili się punktami z Cracovi. Od tego czasu Legia tylko wygrywała, lub przegrywała.