Polacy gola strzelili już na samym początku meczu. Pierwsza akcja i od razu bramka. Piłkę w polu karnym wyrzuca z autu Marcin Wasilewski, podanie przedłuża Roger, a szans bramkarzowi Albanii nie daje Maciej Żurawski.

Polska - Albania 1:0 (1:0)

1:0 Żurawski 3 min

Polska: Łukasz Fabiański - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk, Michał Żewłakow (Kokoszka, 8. min), Jakub Wawrzyniak - Wojciech Łobodziński, Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Roger Guerreiro (Smolarek, 46. min) - Maciej Żurawski (Zahorski 61. min)

90. min: Koniec spotkania.

85. min. Murawski z rzutu wolnego. Fatalnie. Piłka przelatuje wysoko nad głowami zawodników. Nad stałymi fragmentami gry zdecydowanie musimy popracować.

83. min. Dobra akcja rezerwowych. Saganowski popędził prawym skrzydłem, ładnie zagrał wzdłuż bramki, ale Rafał Murawski nie trafił czystko w piłkę. Szkoda.

79. min: Z boiska schodzą Łobodziński, Dudka i Krzynówek. W ich miejsce Murawski, Pazdan i Saganowski.

75. min: Smolarek w walce o piłkę zderzył się z Dalkku. Wygląda to nieciekawie, bo obaj nie podnoszą się z murawy. Na szczęście po chwili wszyscy są cali.

72. min. Atak pozycyjny Polaków. Dudka do Lewandowskiego. Lewandowski do Zahorskiego. Zahorski z powrotem do Lewandowskiego, który bez chwili zastanowienia z całej siły uderza na bramkę. Nad poprzeczką.

69. min: Szansa dla Albanii. Po ziemi strzela Skela, ale Fabiański pewnie chwyta piłkę.

62. min: Łobodziński dośrodkowuje do Smolarka. Ten mija w polu karnym jednego rywala, ale z drugim nie idzie już tak łatwo.

61. min: Zmiana. Zahorski wchodzi za Żurawskiego.

57. min:
Coraz odważniej poczynają sobie Albańczycy, którzy w przeciągu dwóch minut trzykrotnie zagrozili naszej bramce.

55. min: Kolejna okazja Polaków. Akcję rozpoczyna Wasilewski, piłka trafia do Łobodzińskiego, który bez namysłu zagrywa ją w pole karne. Smolarek z 4. metrów... tuż obok bramki.

51. min: Ładna akcja Żurawskiego, który przebiegł z piłką dobre 40 metrów. Niestety, w momencie podania zabrakło precyzji.

48. min: Bardzo ładne uderzenie Lewandowskiego z 25 metrów. Piłka tuż obok słupka. Mogło być 2:0.

46. min: Na bosiku pojawił się Smolarek, który zmienił Rogera. Brazylijczyk - delikatnie mówiąc - nie zachwycił. "Za bardzo chciał" - tłumaczy go Andrzej Juskowiak.

45. min: Koniec pierwszej połowy.

42. min: Strzał Wasilewskiego. Wysoko nad bramką.

38. min: Dośrodkowanie z prawego skrzydła. Ogromne zamieszanie w polu karnym. Do piłki przy linii końcowej dopada Dudka, zgrywa ją do środka, gdzie czeka już na nią Roger. Piłka wpada do siatki, ale sędzia nie uznaje bramki - Dudka był na spalonym.

32. min: Wzmaga się doping kibiców, ale z boiska wieje nudą. Gra od dobrych kilku minut toczy się w środku pola.

27. min: Kolejna próba Krzynówka, zdecydowanie najbardziej aktywnego gracza meczu. Znowu zabrakło centymetrów.

21. min: Tempo meczu wyraźnie siadło. Albańczycy nie bardzo wiedzą, jak dostać się pod nasze pole karne, a my chyba nie za bardzo chcemy.

15. min: Koronkowa akcja Polaków. Żurawski do Łobdzińskiego, ten wzdłuż bramki do Rogera, a Brazylijczyk nie trafia do pustej bramki.

13. min: Tym razem groźnie było w naszym polu karnym. Nie popisali się nasi obrońcy i Skela wyszedł "sam na sam" z Fabiańskim. Na szczęście strzelił obok słupka. Niewiele brakowało.

10. min: Znowu świetny rajd Krzynówka, ale tym razem zakończony strzałem. Niestety, minimalnie niecelnym.

8. min: Zmiana w reprezentacji Polski. Kontuzjowanego Żewłakowa zmienia Kokoszka.

7. min: Ładny rajd Krzynówka lewym skrzydłem, ale nasz pomocnik nie zdecydował się na strzał

3. min: GGGGOOOOLLL! Znakomity początek Polaków. Pierwsza akcja i od razu bramka. Piłkę w polu karnym wyrzuca z autu Wasilewski, podanie przedłuża Roger, a szans bramkarzowi Albanii nie daje Żurawski.