Wczoraj poznaliśmy nazwiska 23 piłkarzy, którzy pojadą na finały mistrzostw Europy do Austrii i Szwajcarii. Teraz najważniejsze pytanie brzmi - kto zagra w pierwszym składzie w meczu z Niemcami. Mariusz Jop czy Michał Żewłakow? Wojciech Łobodziński czy Jakub Błaszczykowski? Roger Guerreiro czy Maciej Żurawski, a może obaj? Dariusz Dudka w obronie, a może w pomocy? Tomasz Zahorski na boku pomocy czy w ataku? Możliwości jest wiele, ustawienie jedno - takie, które Leo Beenhakker lubi najbardziej, czyli 4-4-2.

Najrozmaitsze warianty systemu gry Polaków można od dzisiaj przetestować na stronie twoja11.dziennik.pl. Codziennie w każdym z trzech tytułów - DZIENNIKU, "Fakcie" i "Przeglądzie Sportowym" - będziemy informować Państwa, jak przebiega głosowanie. Kto i na jakiej pozycji ma najwięcej głosów. Dzień przed meczem skład wybrany przez naszych czytelników zostanie przedstawiony Leo Beenhakkerowi. Czy selekcjoner zdecyduje się na takie samo ustawienie - nie wiadomo. Na pewno jednak weźmie pod uwagę wszystkie państwa sugestie.

Nie ma więc co zwlekać. Proszę wchodzić na stronę twoja11.dziennik.pl i pomóc Beenhakkerowi podjąć trudną decyzję wyboru "jedenastki" na mecz z Niemcami. Miłej zabawy!