Oddaj krew i wygraj bilet na mecz kadry
Taką niecodzienną akcję zorganizowało Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK) w Katowicach. Bilet na niedzielny mecz piłkarski Polska - Dania na Stadionie Śląskim w Chorzowie może wylosować każdy, kto odda krew. Polski Związek Piłki Nożnej przekazał na ten cel 100 biletów.
- Równowaga według Leo
- Udowodnię trenerowi, że popełnił błąd
- Pomóż Leo i wybierz skład na Niemcy
- Beenhakker zaskoczył nawet Niemców
- Bronowicki to wielki pechowiec
- Uszczuplona kadra wróciła do treningów
- Polscy policjanci jadą na Euro
- Beenhakker rozdał piłkarzom numery
- TVP nie pokaże nawet jednego gola Polaków
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 23°C
opady:
brak
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
"Taki podarunek należy się naszym dawcom, a może będzie to impuls dla tych osób, które dotychczas o oddawaniu krwi nie pomyślały. Szukamy każdej sposobności, by do tego zachęcić" - przyznaje Katarzyna Błaszczyńska z RCKiK.
Okazją do wzięcia udziału w losowaniu jest oddanie krwi podczas wyjazdowych akcji centrum, które korzysta w tym celu ze specjalistycznego autobusu - ambulansu.
Chętni mogą oddacć krew w piątek w godz. 9-15 krew w Tychach przy domu handlowym Azet, lub w dniu meczu od godziny 12 przed Stadionem Śląskim w Chorzowie. Spotkanie Polska - Dania rozpocznie się o 16.
Aby oddać krew trzeba mieć co najmniej 18 i nie więcej niż 65 lat oraz cieszyć się dobrym zdrowiem. Trzeba wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem i podać numer PESEL. Nie można być pod wpływem alkoholu.










































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!