Fabiański będzie numerem jeden w Arsenalu
Łukasz Fabiański myśli teraz tylko o Euro, ale na pewno ucieszył się z wiadomości, jaka dotarła do niego z Arsenalu. Pierwszy bramkarz "Kanonierów" Jens Lehmann zmienia barwy klubowe. Od nowego sezonu zagra w bramce Stuttgartu. A "Fabian" może wskoczyć do klatki Arsenalu!
- Fabiański broni, Frankowski strzela
- Piłkarze już wiedzą, kto zagra z Niemcami
- Bramkarzowi Niemiec nie podoba się piłka na Euro
- Piłkarze Beenhakkera grają bez dopalaczy
Pogoda
POLSKA
Czwartek 2012-02-16

temp. min -14°C max. 2°C
opady:
niewielkie opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Transfer Lehmanna jest już pewny - potwierdził go niemiecki klub. Reprezentant Niemiec odrzucił oferty Wolfsburga i Borussi Dortmund, ale Sttutgartowi nie odmówił.
Odejście Lehmanna oznacza, że zaświeci słońce dla Łukasza Fabiańskiego. Będzie on teraz drugim bramkarzem Arsenalu, po Manuelu Almunii. Nie jest jednak powiedziane, że przegra z Hiszpanem rywalizację o miejsce w podstawowej jedenastce. Teraz wszystko może się zdarzyć.
























































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!