Dziennik.plPiłka nożna

Sobota, 26 maja 2012

Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 23°C

Arszawin, Pawluczenko i... Roger odkryciami Euro

2008-06-29 | Ostatnia aktualizacja: 17:46 | Komentarze: 0 | skomentuj

Taka szansa może pojawić się raz w życiu. Dobra postawa piłkarza na tak wielkiej impezie jak Euro przyciąga uwagę renomowanych klubów. Wystarczyło kilka meczy na tych mistrzostwach, żeby Arszawina, Pawluczenkę czy Rogera Guerreiro okrzyknięto odkryciami turnieju. Teraz wszyscy trzej moga zostać bohaterami spektakularnych transferów.

Pogoda

POLSKA

Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 24°C
opady: niewielkie opady

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

Obecnie największym zainteresowaniem cieszy się 27-letni napastnik Zenitu - Andrei Arszawin. Jego świetne występy w ostatnim meczu grupowym oraz w ćwierćfinale sprawiły, że Chelsea Barcelona oraz Arsenal poważnie zastanawiają się nad jego zakupem. Sam zawodnik oświadczył, że najchętniej widziałby siebie w klubie z ligi hiszpańskiej. W dużej mierze dzięki niemu reprezentacja Rosji awansowała do półfinału.

Innym zawodnikiem, który może liczyć na transfer do wielkiego klubu, jest Roman Pawluczenko. Rosjanin wyróżnił się świetnym instynktem strzeleckim. Na Euro wspólnie z Arszawinem stworzyli świetny duet napastników. Gracz Spartaka Moskwa został królem strzelców swojego zespołu z trzema bramkami na koncie.

Bardzo dobre wrażenie pozostawił po sobie również Brazyliczyk z polskim paszportem - Roger Guerreiro. 26-letni pomocnik nie może narzekać na liczbę ofert z innych klubów. Najbliższe pozyskania Rogera jest francuskie PSG.

Grzegorz Kończyński
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«