Dziennik.plPiłka nożna

Sobota, 26 maja 2012

Imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Piłkarze Arki i Pogoni szmuglowali narkotyki

2009-01-14 | Ostatnia aktualizacja: 20:04 | Komentarze: 0 | skomentuj
Piłkarze Arki i Lechii szmuglowali narkotyki

Piłkarze Arki i Lechii szmuglowali narkotyki / Inne

Byłym piłkarzom Pogoni Szczecin i Arki Gdynia grozi wieloletnie więzienie. Prokuratura odkryła, że są zamieszani w hurtowy handel narkotykami. Były gracz Pogoni Jarosław Ch. odpowie za udział w gangu i przemyt narkotyków, to samo czeka Macieja F., znanego z gry w Arce Gdynia.

Pogoda

POLSKA

Sobota 2012-05-26

temp. min 3°C max. 23°C
opady: brak

Twoje miasto:

Program TV

Sprawdź program swojej ulubionej stacji:

"W związku ze śledztwem funkcjonariusze CBŚ przeprowadzili dwa zakupy kontrolowane: narkotyków oraz ponad 100 tysięcy fałszywych dolarów" - ujawnia Zbigniew Niemczyk z gdańskiej prokuratury.

Jednym z miejsc spotkań narkogangu był pub "Arka Gdynia" w Chyloni - przychodzili tam nie tylko kibice, ale i piłkarze.

Prokuratura oskarży dwóch z nich. Były piłkarz Pogoni Jarosław Ch., ps. Jerry, odpowie za udział w gangu, przemyt do Polski 10 kg marihuany i próbę przemytu kolejnej takiej samej porcji narkotyku. Wspólnie z nim trefny towar z Holandii miał też przewozić były piłkarz Arki, Maciej F. ps. Faltyna. "Jerry" i "Faltyna" dobrze znali się z wcześniejszej gry w Pogoni Szczecin.

mch
Źródło: dziennik.pl

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Najczęściej komentowane

«