Kolejnym przeciwnikiem podopiecznych trenera Jacka Grembockiego będzie Juvenes Dogana z San Marino.

Polonia Warszawa - Budućnost 0:1 (0:0)
Bramka: Ivan Vuković (51')

Pierwsza bramka mogła paść już na początku spotkania. W 4. minucie z rzutu wolnego strzelał Jarosław Lato, ale po zamieszaniu w polu karnym skończyło się na rzucie rożnym.

Szansę miał też kilka minut później Radosław Majewski, ale posłał piłkę w boczną siatkę.

Kolejna groźna akcja Polonii to dopiero 21. minuta spotkania. Sarvas oddał celny strzał na bramkę, jednak Vujadinović zdążył wyjść do przodu i wybił piłkę.

36. minuta - Ivanovski i GOOL! niestety, kibice na Konwiktorskiej nie nacieszyli się zbyt długo, bo sędzia odgwizdał spalonego.

Przez całą pierwszą połowę kibice w Warszawie nie doczekali się gola. Polonia przeważała na boisku ale zabrakło skuteczności.

51. miunta i GOL! 1:0 dla Budućnosti! Pierwszy celny strzał gości na bramkę i od razu skuteczny. Z dystansu uderzył Vuković, a Przyrowski nie dał rady obronić.

Lato spróbował szybkiej kontry, ale piłkę wybił bramkarz gości, a dobiegającego do dobitki Kozioła uprzedzili obrońcy.

62. minuta i goźnie pod bramką Budućnosti. Zasada dośrodkował, przewrotką strzelił Sarvas, ale piłka przeleciała minimalnie ponad poprzeczką.

W 66. minucie, za drugą żółtą kartkę boisko opuścił Abraham Kudemor.

Okazję do wyrównania miał jeszcze Tomasz Jodłowiec, ale jego strzał został zatrzymany przez jednego z obrońców.

Mecz skończył się przegraną Polonii. Ale awans zapewniło Czarnym Koszulom zwycięstwo na wyjeździe 2:0.