Bramka: Iwanow (90')

Levadia: Kaalma - Teniste, Morozow, Kalimullin, Sziszow - Malow, Iwanow, Nahk, Puri - Gussjew (90' - Zelinski), Andriejw (87' - Leitan)

Wisła: Pawełek - Piotr Brożek, Głowacki, Marcelo, Diaz - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Kirm - Ćwielong (73' - Łobodziński), Paweł Brożek

I połowa:

Mecz rozpoczęli gospodarze. Na trybunach siedzi między innymi właściciel Wisły Bogusław Cupiał.

Pierwsza groźna akcja Levadii już w 5. minucie. Z 20 metrów strzelił Andriejew, ale Pawełek był na posterunku. Kilka minut później ten sam zawodnik próbował strzału głową, po rzucie rożnym, ale bramkarz Wisły wypiąstkował piłkę.

Wiślacy byli blisko strzelenia bramki dopiero w 17. minucie. Marcelo główkował, ale sędzia odgwizdał spalonego. Potem z dystansu próbował Jirsak, ale bramkarz gospodarzy nie miał prblemów z obroną.

23. minuta - znów niewiele brakowało, jednak Ćwielong zamiast strzelać, zdecydował się na podanie... Pięć minut później Ćwielong znów miał okazję, ale źle przyjął podanie Małeckiego.

Dziesięć minut przed końcem pierwszej połowy okazję mieli gospodarze. Sam na sam z Pawełkiem był Gussev, ale Wiślak sobie poradził.

Koniec pierwszej połowy, wynik 0:0.

II połowa:

Pierwszą dogodną sytuację w tej części gry Wisła miała dopiero w 60. minucie. Jirsak strzelał z 20 metrów, ale Kaalma dał radę obronić bramkę Levadii. Chwilę później Kirm z bliska trafia w słupek!

73. minuta i pierwsza zmiana. Łobodziński wszedł za Ćwielonga. Czy to pomoże?

83. minuta -Paweł Brożek z kilku metrów strzelił ponad bramką.

87 minuta - Sobolewski trafił w słupek, a dobitkę Pawła Brożka obronił bramkarz rywali.

90. minuta i 1:0!! Dla Levadii... Bramkę strzela Iwanow, ale swój duży udział ma Pawełek, który popełnia błąd...

Sędzia kończy mecz. To tez koniec marzeń Wisły o grze w Lidze Mistrzów...