Olimpi Rustawi - Legia Warszawa 0:1 (0:1)
Bramka: Szałachowski 4

I połowa:

2. min - Gospodarze zapowiadali, że na własnym boisku będą chcieli wygrac. Dlatego od samego początku rzucili się do ataku. Juz w drugiej minucie przeprowadzili akcję pod bramką Muchy. Na szczęście bez efektu bramkowego
4. min - GOOOOOLLLLL!!!! Odpowiedz Legii była szybka, a co najważniejsze skuteczna. Szałachowski strzela gola na 1:0 po podaniu Gizy. Gruzini muszą teraz strzelić pięć goli aby awansować!
9. min - Znów zamieszanie w karnym Legii. Piłke wybijają obrońcy ekipy ze stolicy
11. min - Rzut wolny dla Legii w okolicach pola karnego Gruzinów. Złe rozegranie i kontra Olimpi powstrzymana przez Choto
18. min - Astiz podaje do Muchy, Słowak pewnie wybija piłkę
23. min - Złe dośrodkowanie Ostrowskiego do Paluchowskiego
27. min - Akcję Gongadze przerywa Choto. Obrońca Legii wybił piłke na róg. Piłke po dośrodkowaniu przejmuje Ostrowski
29. min - Z dystansu bramkarza gospodarzy próbował zaskoczyć Kiełbowicz. Uderzył jednak niecelnie.
32. min - Niewiele brakowało do powyższenia prowadzenia Legii. Niestety, po strzale Ostrowskiego piłka odbiła się od słupka.
45. min - Sędzia dolicza minutę i koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi 1:0 po golu Sebastiana Szałachowskiego.

II połowa:

46. min - Żółta kartka dla Gizy za zagranie ręką.
48. min - Sędzia przerywa na chwilę mecz. Na boisko wszedł pijany kibic.
54. - min - Kontra Legii, Paluchowski jest sam na sam z bramkarzem, strzela, ale Alawidze znakomicie broni.
57. min - Geronimo strzela, a Mucha nie łapie piłki. Na szczęście Astiz wybija na rzut rożny.
67. min - Mięciel próbował lobować bramkarza Olimpi. Niecelnie.
78. min - Groźna akcja Olimpi. Jonatas sam na sam z Muchą, ale Legię ratuje interwencja Choto.
81. min - Kontuzjowany Choto schodzi z boiska. Zastępuje go Rzeźniczak.
90. min - Strzał Jonatasa mija słupek bramki Jana Muchy. Sędzia dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.
KONIEC! Legia wygrywa i awansuje do trzeciej rundy eliminacji.