W trzeciej rundzie elimminacji rywalem polonistó będzie NAC Breda. Holenderski klub dwukrotnie pokonał armeński Gandzasar Kapan - na wyjeździe 6:0 i w rewanżu 2:0.

Polonia - Juvenes 4:0 (2:0)
Bramki: Sarvas (10' , 65') , Mierzejewski (45') , Chałbiński (54')

Na trybunie honorowej siedzi... Roger! Legionista nie poleciał z drużyną na mecz do Gruzji, bo pauzuje za czerwoną kartkę.

10. minuta i mamy 1:0 dla Polonii !! Zamieszanie pod bramką gości i Sarvas posyła piłkę nad bramkarzem.

Tuż przed końcem pierwszej połowy świetnym strzałem z 30 metrów popisał się Mierzejwski.Trafił idealnie w bramkę. 2:0 dla gospodarzy.

53. minuta i 3:0 dla Polonii. Z rzutu wolnego dośrodkowuje Lato, a Jodłowiec podaje głową do Chałbińskiego, który strzela głową. Bramkarz gości jest bez szans.

Poloniści dostali wiatru w skrzydła. 65. minuta i mamy 4:0! Zamiesznie w polu karny wykorzystuje Sarvas. To jego druga bramka w tym spotkaniu.

Drużyna z San Marino oddała w całym meczu jeden niecelny strzał w stronę Sebastiana Przyrowskiego. Trener Alberto Manca nie ukrywał, że odliczał minuty do końcowego gwizdka, modląc się, by spotkanie skończyło się jak najniższą porażkę.

Polonia Warszawa: Sebastian Przyrowski - Radek Mynar (46-Łukasz Piątek), Tomasz Jodłowiec, Daniel Kokosiński, Mariusz Zasada - Adrian Mierzejewski, Igor Kozioł (56-Łukasz Trałka), Marcelo Sarvas, Jarosław Lato (56-Daniel Gołębiewski) - Daniel Mąka, Michał Chałbiński

Juvenes Dogana: Simone Montanari - Roberto Selva, Manuel Renzi, Francesco Ceci, Gianni Marzocchi - Francesco Perrotta, Renzo Tasso, Maurizio Galli, Gianni Rossi - Giacomo Gamberini (49-Marco Fanini), Lorenzo Gasperoni (46-Francesco Nanni)