Lewandowski zdobył dwa gole, a Wilk - jednego w wygranym 5:0 wyjazdowym meczu z Koroną Kielce.

Niektórzy z kadrowiczów uczestniczyli w meczach towarzyskich, gdyż nie wszystkie ligi europejskie wznowiły już rozgrywki po wakacyjnej przerwie.

Występy kadrowiczów podczas weekendu:

bramkarze:

Artur Boruc (Celtic Glasgow) - rezerwowy w meczu towarzyskim z Manchesterem City (1:2)
Łukasz Załuska (Celtic Glasgow) - 90 minut w meczu towarzyskim z Manchesterem City (1:2)

obrońcy:

Marcin Wasilewski (Anderlecht Bruksela) - 90 minut i żółta kartka w meczu ligowym z Cercle Brugge (3:2)
Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa) - 90 minut i żółta kartka w meczu ligowym z Arką Gdynia (1:0) Michał Żewłakow (Olympiakos Pireus) - 90 minut w meczu towarzyskim z Tottenhamem Hotspur (0:3)
Tomasz Jodłowiec (Polonia Warszawa) - 90 minut w meczu ligowym ze Śląskiem Wrocław (3:2)
Marcin Komorowski (Legia Warszawa) - 90 minut i żółta kartka w meczu ligowym z Arką Gdynia (1:0)
Dariusz Dudka (AJ Auxerre) - 45 minut w meczu ligowym z FC Sochaux (0:1)

pomocnicy:

Mariusz Lewandowski (Szachtar Donieck) - rezerwowy w meczu ligowym z Metalurgiem Donieck (4:1)
Jacek Krzynówek (Hannover 96) - 88 minut w meczu ligowym z Herthą Berlin (0:1)
Rafał Murawski (Rubin Kazań) - poza kadrą na mecz ligowy z FK Moskwa (3:1)
Roger Guerreiro (Legia Warszawa) - 25 minut w meczu ligowym z Arką Gdynia (1:0)
Ludovic Obraniak (OSC Lille) - 90 minut w meczu ligowym z FC Lorient (1:2)
Jakub Błaszczykowski (Borussia Dortmund) - 70 minut w meczu ligowym z FC Koeln (1:0)
Jakub Wilk (Lech Poznań) - 76 minut i bramka w meczu ligowym z Koroną Kielce (5:0)
Wojciech Łobodziński (Wisła Kraków) - 77 minut i żółta kartka w meczu ligowym Zagłębiem Lubin (4:1)
Grzegorz Krychowiak (Girondins Bordeaux) - poza kadrą na wieczorny mecz ligowy z RC Lens

napastnicy:

Euzebiusz Smolarek (Racing Santander) - liga hiszpańska nie wznowiła jeszcze rozgrywek
Robert Lewandowski (Lech Poznań) - 90 minut i dwie bramki w meczu ligowym z Koroną Kielce (5:0)
Marek Saganowski (Southampton FC) - 90 minut w meczu ligowym z Milwall (1:1)
Paweł Brożek (Wisła Kraków) - 90 minut w meczu ligowym z Zagłębiem Lubin (4:1)