FC Brugge - Lech Poznań 1:0 (0:0) rzuty karne 4:3
Bramka: Sonck 79'

>>>Po tym rzucie karnym zmarnowanym przez Rengifo Lech odpadł z pucharów

p

I połowa:

1. min. - Zagapili się obrońcy Lecha. Gospdarze szybko rozegrali rzut wolny i Sonck uderzył tuz nad poprzeczka bramką Kasprzika
4. min. - Pierwszy raz w tym meczu drużynie Lecha udaje się wyjść z piłką z własnej połowy. Niestety piłkarze Kolejorza szybko traca futbolówkę
5. min. - Żółta kartka dla Arboledy. Obrońca Lecha faulował Soncka
7. min. - Fatalne dośrodkowanie Kikuta. Piłka wpadła wprost w ręce bramkarza gospodarzy 10. min. - Kolejny faul Arboledy. Gracz Kolejorza musi uważać bo zaraz może zobaczyć drugi żółty kartonik a w konsekwencji czerwony.
12. min. - Akpala uderza głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Piłka przelatuje nad poprzeczką
14. min. - Szczęście Lecha. Akpala wyłozył piłkę Sonckowi. Ten ograł w polu karnym dwóch lechitów i trafił w słupek
18. min. - Rengifo wymusił błąd na obrońcy Brugge. Rzut rożny dla Lecha. Niestety piłka nie trafia do żadnego z piłkarzy Kolejorza
20. min. - Dirar dośrodkował do Soncka. Ten w polu karnym przyja piłkę na pierś i odegrał do Blondela, który uderzył metr nad poprzeczką
22. min. - Vargas kopnął bez piłki leżącego lechitę. Sędzia pokazuje rywalowi tylko żółtą kartkę
24. min. - Injac dosrodkowuje w pole karne gospodarzy. Niestety znów piłka laduje w rękach bramkarza Brugge
29. min. - Rzut wolny dla Belgów. Blondel dośrodkowuje w pole karne. Piłka trafia w Gancarczyka
31. min. - Akcja Lecha kończy się zbyt mocnym podaniem Kikuta do Lewandowskiego. Piłka wychodzi poza boisko
34. min. - Piłka po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Stilica wpada do siatki Brugge. Sędzia najpierw uznał gola, ale po chwili zmienił decyzje i odgwiazdał faul na bramkarzu
39. min. - Bandrowski fauluje przed polem karnym Vargasa. Rzut wolny dla rywali. Po dośrodkowaniu piłka trafia w boczna siatke bramki Lecha
42. min. - Sonck fauluje Arboledę. Obrońca Lecha dobrze sie zastawił
43. min. - Kasprzik wygrywa powietrzyny pojedynek z Akpalą
45. min. - Przez cztery minuty Lech grał w 10. Sędzia kazał Kikutowi zmienić spodenki zaplamione krwią
45+1. min. - Lech rozpaczliwie się broni w końcówce pierwszej połowy
45+2. min. - Koniec pierwszej części meczu. Jest 0:0 taki wynik daje awans Lechowi

II połowa:

46. min. - Brugge od poczatku drugiej części gry rzuca się do ataku. Lech zapchniety do głębokiej defensywy
49. min.- Kasprzik dwukrotnie łapie piłke po dośrodkowaniach piłkarzy gospodarzy
51. min. - Klukowski dośrodkowuje do Akpali. Ten drugi pada w polu karnym ale sędzia nie reaguje
53. min. - Przewaga Bruuge rośnie. Lech jest praktycznie zamknięty we własnym polu karnym
54. min. - Lewandowski marnuje świetną okazję do strzelenia gola. Po podaniu Stilica reprezentant Polski znalazł się sam na sam z bramkarzem. Niestety golkiper gospodarzy rzuca mu się pod nogi i zabiera piłkę
57. min. - Kontra Lecha. Jednak dośrodkowanie Stilica trafia w ręce bramkarza belgijskiego zespołu
59. min. - Vargas z rzutu wolnego wprost w Kasprzika
63. min. - Dirar przerywa akcję Lecha
65. min. - Klukowski z rzutu wolnego w mur lechitów
67. min. - Wilk zmienia Stilica
69. min. - Injac dosrodkowuje do Rengifo. Vermolen w ostatniej chwili zdejmuje piłke z głowy napastnika Kolejorza
73. min. - Wilk przedarł się lewą stroną. Podał do Lewandowskiego ale ten podał pod nogi rywali
76. min. - Dirar wrzucił piłkę z prawego skrzydła do Akpali, który zgubił futbolówke w polu karnym Lecha
77. min. - Wielkie szczęście Lecha. Piłka po uderzeniu głową gracza gospodarzy trafia w słupek
79. min. - Niestety stało się. 1:0 dla Brugge. Kasprzik po strzale zza pola karnego odbija piłkę przed siebie. Dopada do niej Sonck i pakuje ją do siatki
82. min. - Znów Sonck. Tym razem strzela jednak obok słupka
85. min. - Po rzucie rożnym spore zamieszanie w polu karnym Brugge. Nistety ostatecznie piłka zostaje wybita
89. min. - Dirar dośrodkowuje do Akpali. Na szczęście jego strzał głowa przelatuje obok słupka
90+1. min. - Faul na Lewandowskim przed polem karnym. Mamy rzut Wolny.
90+3. min. - Gancarczyk strzela jednak fatalnie
90+4. min. - Koniec drugiej połowy. 1:0 dla Brugge. Tak więc bedziemy mieli dogrywkę

I część dogrywki:

95. min. - Widać, że piłkarze obu drużyn sa juz bardzo zmęczeni. Z tego powodu na boisku oglądamy wiele złych podań
98. min. - Sonck głową daleko od bramki Kasprzika
101. min. - Klukowski dosrodkowuje. Kasprzik wychodzi z bramki i łapie piłkę
102. min - Piłka w siatce Lecha. Ale sędzia nie uznaje bramki. Akpala pomagał sobie ręką
103. min. - Seria rzutów rożnych dla Lecha. Niestety nic z nich nie wynika
105. min. - Rengifo w dobrej sytuacji. W ostatniej chwili jego strzał blokuje obrońca Brugge

II część dogrywki:

107. min. - Rzut Wolny dla rywali. Dirar w pole karne. Kasprzik przerywa akcję gospodarzy
109. min. - Sonck uderza z jedenastu metrów. Na szczęście piłka przeleciała kilka metrów nad bramką Lecha
111. min. - Kasprzik łapie piłke po kolejnym dośrodkowaniu Dirara
113. min. - Bosacki wybija piłkę po zamieszaniu w polu karnym Lecha
117. min. - Po rzucie roznym Bosacki trafia w poprzeczkę. Ale pech!!!
119. min. - Kasprzik przy interwencji zderzył się z Akpalą. Upadł na murawę i długo się nie podnosił. Na szczęście wszystko jest ok
120+1. min. - Koniec dogrywki. O awansie zdecyduje konkur rzutów karnych