W pierwszej połowie to Korona była bliżej zdobycia bramki, ale nie udało się jej strzelić goli. Najbliżej był Golański, który trafił w słupek. W drugiej połowie ataki kielczan przyniosły w końcu efekt. W polu karnym faulowany był Kowalczyk, a "jednastkę" wykorzystał Grzegorz Bonin. Po dziesięciu minutach było już 2:0. Gola strzelił Krzysztof Gajtkowski. W 90. minucie na 3:0 podwyższył Michał Trzeciakiewicz.

Kielczanie są w świetnej formie. Wygrywają kolejne mecze i są jednym z kandydatów do zdobycia mistrzostwa kraju. Dzięki temu zwycięstwu przynajmniej do jutra będą na czele ligi. Mają jeden punkt przewagi nad piłkarzami GKS Bełchatów, którzy jutro zagrają z Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski.

Swój drugi mecz pod wodzą Jacka Zielińskiego wygrała Legia Warszawa. Piłkarze ze stolicy pokonali pewnie Wisłę Płock 3:0 i odrabiają straty do czołówki ligi. Legia od początku meczu groźnie atakowała i w 25. minucie zasłużenie zdobyła bramkę. Pięknym strzałem popisał się Piotr Włodarczyk. Do końca pierwszej połowy dobrej żadna z drużyn nie miała dobrej sytuacji na strzelenie gola.

Na początku drugiej połowy Legia prowadziła już 2:0. Po dośrodkowaniu Grzegorza Bronowickiego bramkę zdobył Roger. Na pięć minut przed końcem meczu padł kolejny gol dla Legii. Na 3:0 podwyszył Włodarczyk, zdobywając drugą bramkę w meczu. Legia wysoko wygrała, ale nie może być w pełni zadowolona. Tomasz Kiełbowicz w pierwszej połowie naderwał mięsień dwugłowy i możliwe, że nie zagra do końca sezonu.