Pierwszą dobrą sytuację na strzelenie gola mieli zawodnicy Korony. W 7. minucie uderzał Robak, ale Fabiański zdołał złapać piłkę. Chwilę później po błędzie obrońców Korony strzelał Grzelak, ale nie trafił w bramkę.

W 22. minucie doszło do przepychanek na boisku. Faulowany był legionista Piotr Bronowicki. W obronie stanął jego brat - Grzegorz. Po chwili Legia mogła strzelić bramkę. Piłkę na linii bramkowej złapał Mielcarz. W 35. minucie kontuzję złapał Grzelak. To może być poważny uraz, bo piłkarz opuścił boisko na noszach.

Od 45. minuty Legia prowadziła 1:0. Po podaniu od Korzyma gola strzelił Vuković. W drugiej połowie było mało składnych akcji. Dobrą sytuację w 56. minucie miał Bronowicki, ale fatalnie spudłował.

W końcu padła druga bramka dla Legii. Włodarczyk przyjął piłkę przed polem karnym, zwodem minął trzech obrońców i strzelił nie do obrony. W 84. minucie Włodarczyk zdobył trzeciego gola dla Legii. Uderzenie nie było mocne, ale fatalny błąd popełnił bramkarz Korony. Mielcarz przepuścił lekki strzał.

Zmiana trenera z Dariusza Wdowczyka na Jacka Zielińskiego sprawiła, że Legia wreszcie gra tak jak tego oczekują jej kibice. W ostatnich dwóch spotkaniach wygrała po 3:0 z Arką Gdynia i Wisłą Płock. W meczu z Koroną powtórzyła ten wynik i nie traci szans na wysoką pozycję w lidze na koniec sezonu. Korona ostatnio także grała bardzo dobrze. Jest jednym z kandydatów do zdobycia mistrzostwa Polski. Ta porażka może jednak pokrzyżować plany kielczanom.