Korona ostatnio zmieniła trenera z Ryszarda Wieczorka na Arkadiusza Kaliszana. Zmiana szkoleniowca na ogół mobilizuje piłkarzy, ale nie w tym przypadku. Korona rozgrywa kolejny fatalny mecz. Po pierwszej połowie Cracovia prowadziła 2:0 po bramkach Kłusa i Gizy. W drugiej połowie Korona starała się odrabiać straty - udało jej się strzelić tylko jednego gola. Na 1:2 w 59. minucie strzelił Kowalczyk.

Korona przegrała czwarte spotkanie z rzędu i ma co raz mniejsze szansę na grę w Pucharze Intertoto, który jest jedyną drogą do występów w europejskich pucharach w przyszłym sezonie.

Pierwsza połowa meczu Wisła-Dyskobolia nie zachwyciła. Kibice nie zobaczyli żadnych bramek i z niecierpliwością będą czekać na gole w drugiej cześci gry. Nie doczekali się. Po nudnym spotkaniu Wisła zremisowała z Dyskobolia 0:0.

Piłkarze Wisły Płock są na przedostatnim miejscu w lidze, co sprawia, że są jednym z głównych kandydatów do spadku.