Azerbejdżan - Polska 1:3 (1:0)
Bramki: Subaszic 5 - Smolarek 63, Krzynówek 65 i 89

90+3. min. - Koniec meczu. Polacy wygrali 3:1!
90+2. min. - Jacek Krzynówek bliski swojego trzeciego gola, ale obrońcy blokują jego strzał.
90+1. min. - Polacy czekają już na koniec meczu.
90. min. - Strzał głową Łobodzińskiego, ale obok bramki.
89. min. - Gol dla Polaków! Sagan podał do Krzynówka, ten zrobił dwa zwody i pokonał bramkarza Azerbejdżanu. 3:1 dla Polaków.
88. min. - Kontra Polaków, Łobodziński podaje do Krzynówka, ale strzelec drugiego gola nie doszedł do piłki. Bąk wrócił na boisko.
86. min. - Jacek Bąk wybija piłkę na rzut rożny. Obrońca ucierpiał przy tym zagraniu. Na boisko weszli masażyści. Polak schodzi z boiska.
85. min. - Ataki pozycyjne Azerów.
83. min. - Łobodziński dośrodkował w pole karne, Saganowski strzelił głową w słupek, ale bramki i tak by nie było, bo sędzia liniowy pokazał, że "Sagan" był na spalonym.
81. min. - Rzut wolny dla Azerów. Abbasow dośrodkował w pole karne, ale Boruc złapał piłke. Był przy tym faulowany.
79. min. - Sobolewski wchodzi za Rasiaka. Polska dokończy mecz z jednym napastnikiem - Saganowskim.
77. min. - Żółta kartka dla Marcina Wasilewskiego. Rzut wolny dla Azerów z narożnika pola karnego, ale Emin Gulijew strzela wysoko nad bramką.
76. min. - Rzut rożny dla Azerów, ale Boruc pewnie łapie piłkę.
75. min. - Rasiak faulował w walce o piłkę. Azerowie atakują, ale nie mogą się przebić przez polską obronę.
74. min. - Na boisko wejdzie doświadczony Radosław Sobolewski, który ma uspokoić grę Polaków.
71. min. - Strzał Ramazana Abbasowa, ale zabklokowany przez polskich obrońców.
69. min. - Leo Beenhakker mobilizuje swoich podopiecznych.
68. min. - Rasiak wpakował piłkę do siatki, ale sędzia nie uznał gola. Zdecydował, że Polak faulował.
66. min. - Rzut wolny dla Azerów. Boruc pewnie łapie piłkę.
65. min. - Drugi gol dla Polaków! Jacek Krzynówek dobił strzał Saganowskiego. Polacy wychodzą na prowadzenie. Jest 2:1 dla Biało-czerwonych.
64. min. - Zmiana w zespole Azerów. Za Alima Gurbanowa wchodzi Iljam Gurbanow.
63. min. - Gol dla Polaków! Krzynówek dośrodkował w pole karne, a Smolarek pięknym strzałem głową wpakował piłkę do siatki. 1:1.
61. min. - Akcja Azerów. Przedostali się w pole karne, ale Alim Gurbanow strzelił nad bramką.
60. min. - Rzut wolny dla Azerów, ale Polacy wybijają. Kontra Biało-czerwonych kończy się wyrzutem z autu.
58. min. - Długie podanie do Saganowskiego, ale sędzia liniowy liniowy dopatrzył się pozycji spalonej u piłkarza Southampton.
57. min. - Dośrodkowanie Rasiaka, ale do piłki nie doszedł Smolarek.
56. min. - Saganowski wszedł za Żurawskiego, a Łobodziński za Błaszczykowskiego.
54. min. - Marek Saganowski i Wojciech Łobodziński przygotowują się do wejścia na boisko.
52. min. - Zmiana w zespole Azerbejdżanu. Mamedowa zmienia Kawadow.
50. min. - Strzał Jacka Krzynówka z dystansu. Kilka metrów od bramki.
49. min. - Długie podanie do Smolarka, ale obrońcy wybijają na aut. Po chwili rzut rożny dla Polaków.
48. min. - Rzut wolny dla Polaków. Rasiak dogrywa do Żurawskiego, ale ten nie doszedł do piłki.
47. min. - Kontra Azerów. Dośrodkowanie Ramazana Abbaowa, błąd Wasilewskiego ale Boruc wybija.
46. min. - Początek drugiej połowy. Zaczęli Polacy.

45+3. min. - Koniec pierwszej połowy.
45+2. min. - Żurawski podał do Krzynówka, ten dośrodkował do Rasiaka, ale napastnik nie doszedł do piłki. Rzut rożny dla Polaków.
45+1. min. - Wasilewski przejechał butem po twarzy Eminowi Gulijewowi. Na szczęście Azerowi nic się nie stało.
45. min. - Kontra Azerów, ale Lewandowski zabiera piłkę rywalom. Sędzia dolicza 3 minuty do pierwszej połowy.
43. min. - Rzut wolny dla Polaków po faulu na Lewandowskim. Żewłakow podaje do Smolarka, ale tylko wyrzut z autu dla Biało-czerwonych.
41. min. - Polacy przycisnęli, ale bramka Azerów jest jak zaczarowana.
40. min. - Rasiak podał do Smolarka, ale bramkarz uprzedził polskiego napastnika.
38. min. - Krzynówek dośrodkował do Błaszczykowskiego, ale polskiego pomocnika ubiegł jeden z obrońców.
37. min. - Lewandowski strzelił z dystansu, ale słabo i niecelnie.
36. min. - Kiks Boruca, musiał się ratować wybiciem piłki na rzut rożny. Po chwili kolejna niepewna interwencja polskiego bramkarza, ale Subaszic przestrzelił.
35. min. - Kontra Polaków. Smolarek wbiegł w pole karne. Nie udało mu się podać do kolegów, ale wywalczył rzut rożny.
33. min. - Raman Abbasow faulowany przez Lewandowskiego. Na boisko wbiegli masażyści.
32. min. - Atak pozycyjny Polaków, Smolarek podbiegł do końcowej linii, ale nie opanował piłki.
30. min. - Rzut wolny dla Azerów. Alim Gurbanow strzela z 40. metrów, ale baleko od bramki.
28. min. - Mariusz Lewandowski strzela z dystansu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłka przelatuje 10 metrów nad bramką rywali.
27. min. - Błaszczykowski dośrodkowuje do Rasiaka, ten strzela głową, ale ten strzela minimalnie obok bramki.
26. min. - Strzał Rasiaka z 30 metrów. Walijew łapie piłkę.
25. min. - Żółta kartka dla bramkarza Azerbejdżanu, Farhada Walijewa, za opóźnianie gry. Na boisko wraca Samir Abbasow.
24. min. - Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, Rasiak fauluje obrońcę Samira Abbasowa. Piłkarz zostaje zniesiony z boiska. Polacy w tym czasie piją wodę, bo w Baku jest bardzo gorąco.
23. min. - Błaszczykowski wykłada piłkę Smolarkowi, ten strzela z ostrego kąta, ale trafia w obrońcę. Mamy kolejny rzut rożny.
21. min. - Szybka akcja Polaków. Strzela Smolarek, ale piłka odbija się od obrońcy i wylatuje za linię. Po rzucie ronym strzał Żurawskiego, ale niecelny.
19. min. - Polacy grają długimi podaniami, ale te najczęściej kończą się stratami.
18. min. - Maciej Żurawski walczy z obrońcą w narożniku pola karnego, ale traci piłkę.
16. min. - Jakub Błaszczykowski wbiega w pole karne Azerów, ale obrońcy wybijają na rzut rożny. Piłkę po dośrodkowaniu Jacka Krzynówka łapie Farhad Walijew.
14. min. - Faul na Jakubie Błaszczykowskim. Polacy rozgrywają piłkę na połowie rywali, ale tracą piłkę.
12. min. - Rasiak faulował obrońcę. Polscy piłkarze mają kłopoty z przebiciem się przez obronę rywali.
10. min. - Faulowany Grzegorz Rasiak, rzut wolny dla Biało-czerwonych. Azerowie wybijają piłkę.
7. min. - Polacy rozgrywają przed polem karnym rywali, ale Jacek Krzynówek traci piłkę.
5. min. - Niespodzianka. Gol dla Azerbejdżanu. Arbur Boruc nie złapał strzału Bronimira Subaszica, bo myślał, że ten dośrodkowywał.
3. min. - Faul Euzebiusza Smolarka. Pomocnik Azerbejdżanu strzela z dystansu, ale piłka mija bramkę Artura Boruca.
2. min. - Rzut wolny dla Polaków. Jeden z obrońców wybija piłkę po dośrodkowaniu.
1. min. - Pierwszy gwizdek gwizdek cypryjskiego sędziego Costasa Kapitanisa. Gospodarze grają w czerwonych spodenkach i granatowych koszulkach. Polacy w białych spodenkach i białych koszulkach. Rozpoczęli Azerowie i od razu zaatakowali. Naszych piłkarzy dopinguje około 100-osobowa grupka fanów z Polski.