Sędzia: Pavel Balaj (Rumunia)
Widzów: 12 tysięcy.
Armenia: Geworg Kasparow - Sargis Howsepjan, Robert Arzumanjan, Aleksandr Tadewosjan, Agwan Mkrtczjan - Wahagn Minasjan, Artur Woskanjan, Ararat Arakeljan, Jeghisze Melikjan - Hamlet Mkhitarjan (74 min - Karamjan), Armen Szahgeldjan (46 min - Hakobjan).
Polska: Artur Boruc - Marcin Wasilewski, Jacek Bąk (65 min - Radosław Sobolewski), Michał Żewłakow, Grzegorz Bronowicki - Wojciech Łobodziński (60 min - Jakub Błaszczykowski), Dariusz Dudka, Mariusz Lewandowski, Jacek Krzynówek - Euzebiusz Smolarek (60 min - Maciej Żurawski), Marek Saganowski.

90+4. min - Koniec meczu. Przegrywamy z Armenią 0:1
90+2. min - Znów gorąco pod naszą bramką. Po strzale głową jednego z Ormian futbolówka minęła słupek bramki Boruca o metr
90+1. min - Mogło być 2:0. Piłkę zmierzającą do naszej bramki wybił Żewłakow
90. min - Sędzia dolicza cztery minuty
88. min - Atakujemy, gra toczy się na połowie rywali. Polacy postawili wszystko na jedną kartę
85. min - Groźny strzał Błaszczykowskiego obronił Kasparow
83. min - Po rzucie wolnym jeden z rywali strzela nad bramką Boruca
82. min - Rzut wolny dla Armenii przy linii bocznej naszego pola karnego. Żółta kartka dla Bronowickiego
81. min - Rzut rożny dla rywali. Boruc łapie piłkę
78. min - Gospodarze mądrze się bronią, a my nie potrafimy przeprowadzić składnej akcji
75. min - Przez chwilę gramy w "10". Wasilewski za linią boczną - ucierpiał w jednym ze starć, ale już wrócił do gry
74. min - Zmiana w drużynie Armenii. Schodzi Mkhitarjan, wchodzi Karamjan
71. min - Rzut wolny dla biało-czerwonych. Dośrodkowuje Krzynówk, ale Kasparow nie popełnia błędu
69. min - Kasparow złapał piłkę zagrywaną do Saganowskiego
68. min - Żurawski zagrał do Saganowskiego. Za mocno
66. min - Piękny gol Mkhitarjana z rzutu wolnego. Strzelił nad murem. Boruc nie miał szans na dobrą interwencję
65. min - Rzut wolny dla Armenii 25 metrów od naszej bramki
65. min - Kolejna zmiana w naszym zespole. Schodzi Bąk, wchodzi Sobolewski
64. min - Saganowski na spalonym
61. min - Piłkę po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego łapie Kasparow
60. min - Zmiany w polskim zespole. Schodzi Smolarek, wchodzi Żurawski, schodzi Łobodziński, wchodzi Błaszczykowski
58. min - Mkhitarjan strzelał z 18 metrów. Boruc pewnie złapał piłkę
57. min - Dudka podał prostopadle do Łobodzińskiego, który uderzył tuż obok słupka
54. min - Łobodziński wbiegł z piłką w pole karne rywali, ale został zablokowany
52. min - Słaby strzał Krzynówka
50. min - Łobodziński faulowany przy linii bocznej
47. min - Łobodziński przedarł się pod pole karne Armenii, podał do Saganowskiego, któremu piłkę wybili obrońcy. Doszedł do niej Lewandowski i uderzył z 35 metrów nad bramką rywali
46. min - Początek drugiej połowy. Rozpoczynają Polacy. Leo Beenhakker nie zrobił żadnych zmian w naszym zespole. W drużynie gospodarzy Szahgeldjana zatąpił Hakobjan
--------------------------------------
45. min - Koniec pierwszej połowy. Polacy mają przewagę, ale na razie nie potrafią pokonać bramkarza rywali. W pierwszej połowie najlepszą okazję do tego miał Saganowski
43. min - Szahgeldjan strzela z daleka, niecelnie
42. min - Dośrodkowanie Łobodzińskiego z prawej strony. Jednak za mocne, by do piłki mógł dojść Smolarek
41. min - Żółta kartka dla Mkrtczjana za faul na Łobodzińskim
40. min - Wrzutka w nasze pole karne, Żewłakow wybił futbolówkę na aut
37. min - Smolarek główkował w polu karnym gospodarzy. Nic z tego nie wyszło
35. min - Kontra Polaków. Niestety, Smolarek gubi piłkę
33. min - Akcja rywali. Mkrtczjan ładnie dryblował przy naszym polu karnym odegrał do Mkhitarjana, ten strzelił obok słupka
32. min - Krzynówek uderzał z dystansu, ale obok słupka. Polacy z każdą minutą grają coraz lepiej
30. min - Łobodziński strzelał z 22 metrów. Bramkarz gospodarzy odbił piłkę przed siebie. Na 5. metrze dopadł do niej Saganowski, ale spudłował
29. min - Krzynówek z 35 metrów z wolnego. Mało brakowało, a przelobowałby Kasparowa, który końcami palców przeniósł piłkę nad poprzeczką
27. min - Mamy rzut rożny. Jednak Krzynówek fatalnie zagrywa
26. min - Mogło być 1:0 dla Polski. Z prawej strony dośrodkował Wasilewski. Do piłki doszedł Saganowwski, ale jego strzał obronił golkiper Ormian
24. min - Rzut rożny dla gospodarzy, ale źle wykonany. Przejmujemy piłkę
23. min - Krzynówek powstrzymany w polu karnym Ormian
21. min - Saganowski w dobrej sytuacji. Jednak w ostatniej chwili piłkę wybija obrońca rywali
20. min - Długie podanie do Saganowskiego. Niestety, znów za mocne
18. min - Smolarek wpadł w pole karne rywali, ale ostatecznie sfaulował jednego z obrońców
17. min - Błąd Żewłakowa, który stracił piłkę przed naszym polem karnym. W porę sytuację wyjaśnia Dudka
15. min - Strzał Łobodzińskiego blokują obrońcy
14. min - Rzut wolny dla Ormian. Polscy obrońcy nie zawodzą. Wybijają piłkę z naszego pola karnego
12. min - Lewandowski z autu. Podaje do Bronowickiego, ten dośrodkowuje w pole karne, ale do piłki nie dochodzi żaden z naszych piłkarzy
10. min - W odpowiedzi Dudka strzela zza pola karnego. Uderzenie jest za słabe, żeby mogło zaskoczyć bramkarza rywali
9. min - Woskanjan strzela z dystansu. Boruc pewnie łapie piłkę
8. min - Rzut rożny dla Polaków. Niestety, nic z niego nie wynikło
6. min - Krzynówek ostro atakowany w środku pola
5. min - Wasilewski dośrodkowywał w pole karne, ale obrońcy wybijają piłkę. Bronowicki fauluje na połowie boiska
4. min - Gospodarze bronią się całym zespołem na własnej połowie
3. min - Faul Howsepjana. Grę wznowi Boruc. Za mocne podanie do Łobodzińskiego. Znów tracimy piłkę
2. min - Żewłakow wybija piłkę na aut
1. min - Akcję rywali przerywa Lewandowski
Początek meczu: Pierwszy gwizdek rumuńskiego arbitra Pavela Cristiana Balaja. Rozpoczęli gospodarze