Pierwsza połowa meczu w Zabrzu należała do piłkarzy Legii. Warszawianie przez 45 minut próbowali zdobyć gola. Górnik odpowiedział kilkoma ciekawymi sytuacjami. Ale to "Legioniści" zdobyli bramkę. W 45. minucie spotkania do siatki zabrzan trafił Miroslav Radovic. Dzięki Serbowi Legia prowadziła po pierwszej połowie 1:0.

Na drugą część meczu obie drużyny wyszły bez zmian. Również w przebiegu wydarzeń na boisku nic się nie zmieniło. Nadal przewagę posiadali zawodnicy Legii. W 51. minucie spotkania warszawianie zdobyli drugiego gola. Karnego - po faulu Laskowskiego na Grzelaku - pewnie wykorzystał Roger. Legia prowadziła 2:0.

Od tego momentu goście nie forsowali tempa gry, a gospodarze nie byli w stanie poważnie zagrozić bramce Legii. W związku z tym trenerzy zdecydowali się na kilka zmian w składach. W ekipie Legii w 73. minucie meczu na boisko wszedł Piotr Giza. W ten sposób były zawodnik Cracovii zadebiutował w warszawskiej drużynie.

W 86. minucie losy meczu rozstrzygnął Edson. Brazylijczyk strzelił trzeciego gola dla Legii w tym spotkaniu. Zabrzanie już się nie podnieśli. Warszawianie wygrali cały mecz zgodnie z planem 3:0.

W innym meczu Dyskobolia wygrała z Jagiellonią Białystok 3:1. Pierwsza połowa spotkania w Białymstoku należała do piłkarzy gości. W 18. minucie meczu w dogodnej sytuacji przed bramką Jagiellonii znalazł się Bartosz Ślusarski. Ale napastnik Grodziska strzelił niecelnie. W 33. minucie kibice zobaczyli pierwszą bramkę w meczu. Piechniak zdobył gola dla Dyskobolii - uderzeniem z 10 metrów. Grodziszczanie prowadzili 1:0.

Od początku drugiej połowy Jagiellonia przejęła inicjatywę w meczu. W 49. minucie doskonałą sytuację zmarnował Bałecki. Dzisięć minut później w polu karnym Dyskobolii szarżował Sobociński. Bramkarz grodziszczan - Przyrowski - sfaulował napastnika "Jagi". Sędzia nie miał wyjścia i podyktował jedenastkę, którą wykorzystał Marcin Wincel. W meczu był remis 1:1.

Utarta gola podziałała mobilizująco na piłkarzy Dyskobolii. Już po paru minutach grodziszczanie zdobyli gola. Po błędzie obrońców Jagiellonii bramkę dla ekipy z Wielkopolski strzelił Jarosław Lato. Po 71. minutach Dyskobolia prowadziła 2:1. Zawodnicy z Białegostoku nie podjęli już walki. W 81. minucie trzeciego gola dla grodziszczan zdobył Peter Babnic. Dyskobolia wygrała cały mecz 3:1.