Polska - Węgry 2:1
Bramka: Brożek 37 Vanczak 85 samobój - Priskin 78
Polska: Fabiański - Wojtkowiak (84. Gol), Wasilewski, Głowacki (59. Piszczek), Komorowski - Błaszczykowski, Matuszczyk (46. Murawski), Dudka (65. Jodłowiec), Rybus - Mierzejewski (73. Obraniak) - Brożek (66. Lewandowski)
Węgry: Bogdan - Varga, Vanczak, Juhasz, Laczko - Koman, Sandor (46. Hajnal), Tozser (46. Elek), Dzsudzsak - Gera, Priskin (81. Feczesin)

Koniec meczu:

90. min. - Obraniak znów zagrał prostopadle do Lewandowskiego, ale tym razem nasz napastnik nie przejął piłki

88. min. - Lewandowski po podaniu Obraniaka uderza wprost w bramkarza

85. min. - GOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Błaszczykowski ograł trzech rywali w polu karnym i mocno podał wzdłuż bramki. Obrońca gości próbując zablokować Lewandowskiego wepchnął piłkę do własnej bramki

84. min. - Gol zmienia Wojtkowiaka

82. min. - Obraniak po wymianie podań z Błaszczykowskim strzela sprzed pola karnego wysoko nad bramką

78. min. - Gol 1:1. Wojtkowiak pozwolił dośrodkować w pole karne, a nasi stoper nie upilnowali Priskina, który skierował piłkę do siatki Fabiańskiego

77. min. - Rybus z Lewandowskim próbowali dwójkowej akcji, ale nic z tego nie wyszło

74. min. - Murawski z dystansu uderzył tuż nad poprzeczką

73. min. -Kolejna zmiana w naszym zespole. Za Mierzejewskiego wchodzi Obraniak

70. min. - "Lewy" tuż po wejściu murawę mógł strzelić gola. Po zagraniu Piszczka z pięciu metrów nie trafi głową do bramki

67. min. - Lewandowski zmienia na boisku Brożka

65. min. - Złe dośrodkowanie Mierzejewskiego, który trafił w rywala

62. min. - Po błędzie naszych stoperów w sytuacji znalazł się Priskin, ale jego strzał obronił Fabiański

58. min. - Dobra kontra. Błaszczykowski odgrywa do Brożka, który próbuje minąć. Jednak lepszy okazał się Węgier

54. min - Gera z trudnej pozycji oddał techniczny strzał i piłka o kilka centymetrów minęła słupek bramki Fabiańskiego

51. min. - Wielkie szczęście biało-czerwonych. Po błędzie Fabiańskiego i ogromnym zamieszaniu przed naszą bramką cudem nie tracimy gola

49. min. - Mierzejewski z 18. metrów uderza wysoko nad poprzeczką

47. min. - Wojtkowiak dograł w pole karne. Brożek przepuścił piłkę do Mierzejewskiego, ten będąc na czystej pozycji siedem metrów przed bramką trafił w Bogdana

46. min. - Drugą część meczu zaczęli goście. W składzie Polaków jedna zmiana. Matuszczyka zastąpił Murawski

Koniec pierwszej połowy:

45. min. - Dobra akcja Polaków. Szybka wymiana podań między Błaszczykowskim i Mierzejewskim. Ten drugi jednak zbyt głęboko dośrodkował do Brożka i piłkę złapał bramkarz

42. min. - Błaszczykowski szukał podaniem w polu karnym Brożka. Piłka jednak nie doleciała do niego

40. min. - Rybus urwał się z lewej strony i gdy wydawało się, że dośrodkuje do Brożka, nagle się poślizgnął i piłkę przejęli rywale

37. min. - GOOOOOOL!!!!!!!!!!!!!!!!!! Błaszczykowski przedarł się prawym skrzydłem. Odegrał przed pole karne do Mierzejewskiego. Ten mocno uderzył. Po go strzale Bogdan odbił piłkę przed siebie. Pierwszy dopadł do niej Brożek i umieścił w siatce

35. min. - Błaszczykowski na spalonym

30. min. - Kolejny rzut wolny dla naszej reprezentacji. Tym razem fatalnie wykonany przez Mierzejewskiego

26. min. - Bardzo ładna akcja Polaków. Błaszczykowski odegrał piętą do Brożka. Nasz napastnik ograł obrońcę uderzył z 17. metrów. Piłka przeleciała tuż nad poprzeczką

24. min - Rzut wolny dla Polski tuż sprzed linii pola karnego. Mierzejewski uderzył bardzo mocno, ale w środek bramki. Bogdan odbił piłkę w kierunku linii bocznej boiska

22. min. - Priskin złapany na spalonym

20. min. - Ponownie Węgrzy. Tym razem obok bramki strzelał Dzsudzsak

18. min. - Fabiański pewnie łapie groźny strzał Komana

17. min. - Varga wślizgiem przerywa rajd Rybus

13. min. - Pierwsza okazja Węgrów. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego faulowany jest Mierzejewski i przejmujemy piłkę

10. min. - Dudka zagrał za plecy obrońców do wychodzącego Brożka. Naszego napastnika uprzedził jednak bramkarz gości

9. min. - Mierzejewski dobrze dograł z rzut wolnego piłkę w pole karne do Wasilewskiego, ale nasz obrońca skiksował

7. min. - Po odbiorze Komorowskiego kontra Polaków. Rybus niepotrzebnie wdał się w drybling i stracił piłkę

4. min. - Piękna akcja biało-czerwonych. Kilkoma krótkimi podaniami na bez przyjęcia Polacy wyprowadzili w pole rywali. Akcję strzałem w boczną siatkę zakończył Mierzejewski

2. min. - Pierwsza okazja Polaków. Brożek źle przyjął piłkę w polu karnym, ale dał radę jeszcze odegrać do Błaszczykowskiego. Nasz kapitan uderzył obok słupka

1. min. - Od pierwszego gwizdka sędziego z trybun słychać: "Gdzie jest orzeł"

Początek spotkania: Stadion w Poznaniu świeci pustkami. Mecz ogląda z trybun garstka kibiców. Rozpoczęli Polacy