Trener PSV Eindhoven Fred Rutten: "Był to fantastyczny mecz. Początek był tylko nieco chwiejny w wykonaniu obydwu zespołów, ale później doszliśmy do głosu. Mam też satysfakcję, bo nasza młodzież zagrała dobrze. Pocieszające jest, że także moi rezerwowi dobrze zagrali. To to dla nas bardzo pozytywne, że mam do dyspozycji tak wielu dobrze dysponowanych zawodników. Nie potrafię ocenić, czy rzut karny zadecydował o wyniku spotkania. Byliśmy po prostu lepsi, a Legia wraz z upływem czasu była coraz bardziej słabsza pod względem fizycznym i zasłużenie wygraliśmy".

Trener Legii Warszawa Maciej Skorża: "Graliśmy z drużyną europejskiego formatu - zdecydowanie najlepszą w naszej grupie. Martwi mnie, że to był dla nas +czarny dzień+. Z naszej strony było mnóstwo błędów i niefortunnych interwencji. Boli mnie to tym bardziej, ponieważ dobrze zaczęliśmy to spotkanie i mieliśmy kilka dogodnych okazji by zdobyć gola. Jednak straciliśmy bramkę po kardynalnym błędzie naszej obrony, a czerwona kartka dla Duszana Kuciaka zakończyła dla nas ten mecz.

Zobaczyliśmy, jak wiele brakuje nam do tak dobrych drużyn. Samą ambicją nie zastąpi się pewnych elementów gry. Jednak to nie jest jeszcze nasz koniec w Lidze Europejskiej; przed nami mecz z Hapoelem Tel Awiw, a wiosną rywalizacja w 1/16 finału".