Bramka: Błaszczykowski 32, Wawrzyniak 81
Polska: Tytoń - Piszczek, Wasilewski, Glik, Wawrzyniak - Błaszczykowski, Polanski, Borysiuk (76. Krychowiak), Mierzejewski (71. Sobiech) - Saganowski (46. Sobota), Lewandowski
Mołdawia: Namasco - Armas, Golovatenco, Patras, Ivanov, Racu, Epureanu, Covalciuc, Gatcan, Picusciac, Suvorov

Koniec meczu:

90. min. - Tytoń broni groźny strzał sprzed pola karnego

86. min. - Kolejny rajd Błaszczykowskiego. Polak pogubił się w dryblingu i stracił piłkę

84. min. - Piłka ponownie w siatce gości. Niestety gol ponownie nieuznany. Piszczek był na spalonym

83. min. - Sobiech zmarnował dobrą okazję. Mogło być 3:0

81. min. - GOOOOOL! Po dośrodkowaniu Błaszczykowskiego piłkę do siatki głową posłał Wawrzyniak

80. min. - Gik po rzucie rożnym uderza głową tuż obok słupka

78. min. - Wawrzyniak faulem przerywa akcję gości

77. min. - Sobota wychodzi sam na sam z bramkarzem i trafia w poprzeczkę, ale nawet jakby trafił to gol i tak nie zostałby zaliczony. Polak był na spalonym

76. min. - Krychowiak wchodzi za Borysiuka

72. min. - Po rzucie rożnym piłka wpada do siatki reprezentacji Mołdawii. Gol nie zostaje uznany, bo strzelający Wasilewski był na spalonym

71. min. - Sobiech zmienia Mierzejewskiego

70. min. - Błaszczykowski uderza z ostrego kąta. Namasco broni nogami

67. min. - Piłka po strzale Racu o centymetry mija słupek naszej bramki

66. min. - Epureanu uderza z dystansu. Piłkę pewnie łapie Tytoń

64. min. - Indywidualna akcja Wawrzyniaka. Legionista ograł z lewej strony rywali i dośrodkował w pole karne. Piszczek jednak nie opanował piłki

60. min. - Gorąco w naszym polu karnym. Na szczęście sytuacje dalekim wybiciem wyjaśnia Piszczek

59. min. - Szybka akcja Polaków zakończona uderzeniem Piszczka obok słupka

58. min. - Fatalny strzał Borysiuka z 25 metrów

56. min. - Po faulu Wasilewskiego goście mieli rzut wolny z boku pola karnego. Po dośrodkowaniu sędzia przerywa grę gwizdkiem. Epureanu był na spalonym

54. min. - Suvorov uderza wysoko nad bramką Tytonia

52. min. - Pierwszy rzut rożny dla biało-czerwonych. Fatalnie wykonany

51. min. - Błaszczykowski wbiegł w pole karne i próbował dograć piłkę do Lewandowskiego, ale zostało ono zablokowane

47. min. - Wielkie szczęście Polaków. Patras był sam 12 metrów przed bramką Tytonia, ale nie trafił w piłkę

46. min. - Drugą część spotkania zaczęli Polacy. Jedna zmiana w składzie biało-czerwonych. Sobota zastąpił Saganowskiego

Koniec pierwszej połowy:

44. min. - Polanski próbował indywidualnej akcji, ale nic z tego nie wyszło

41. min. - Kontra biało-czerwonych. Długie podanie do Lewandowskiego w ostatniej chwili zostaje przecięte przez obrońcę rywali

38. min. - Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu Błaszczykowskiego Wasilewski fauluje bramkarza gości

36. min. - Najpierw Wasilewski dwukrotnie blokuje strzały rywal, po czym Tytoń łapie piłkę po dośrodkowaniu

32. min. - GOOOOOL!!! Do piłki podszedł Błaszczykowski i pewnie wykorzystał rzut karny

31. min. - Piszczek faulowany w polu karnym. Sędzia dyktuje "jedenastkę"

30. min. - Polanski odzyskuje piłkę przed naszym polem karnym. Od razu ruszył z nią do przodu. Podał do Lewandowskiego, ale ten pogubił się w dryblingu

28. min. - Fornalik posyła Sobiecha, Sobotę i Krychowiaka na rozgrzewkę

26. min. - Suvorov z dystansu trafia w nogi swojego partnera z zespołu

24. min. - Lewandowski przed polem karnym ograł dwóch rywali ale trzeciego już nie dał rady minąć

23. min. - Szybka akcja Polaków prawym skrzydłem. Błaszczykowski podał do Piszczka. Ten drugi dośrodkował w pole karne, ale piłka nie dotarła do Lewandowskiego

21. min. - Tytoń atakowany przez napastnika reprezentacji Mołdawii wybija piłkę w aut. Polski bramkarz przeprasza kolegów z drużyny

18. min. - Armas ofiarnym wślizgiem wybija piłkę spod nóg szarżującego Saganowskiego

16. min. - Wasilewski zdecydowaną interwencją przerywa akcję gości

15. min. - Tytoń łapie piłkę po strzale Suvorova

14. min. - Glik przerywa groźną akcję rywali

11. min. - Mierzejewski przymierzył z dystansu i trafił piłką w nogi rywala

9. min. - Lewandowski przegrywa polu karnym pojedynek główkowy

8. min. - Ze stałego fragmentu gry strzelał Suvorov. Piłka leciała pod poprzeczkę, ale Tytoń dobrze interweniował

7. min. - Glik fauluje rywala 24 metrów przed bramką Tytonia. Rzut wolny dla Mołdawii.

6. min. - Piszczek dośrodkował piłkę w pole karne, a Saganowski uderzył głową metr nad bramką

5. min. - Po faulu na Saganowskim mamy rzut wolny. Dośrodkował Mierzejewski, ale zrobił fatalnie i rywale wybili piłkę

3. min. - Prosta strata Polanskiego w środku boiska

2. min. - Pierwsza akcja Polaków. Mierzejewski uderzał z bardzo ostrego kąta, ale golkiper gości nie dał się zaskoczyć

1. min. - Polacy szybko przejęli piłkę, ale po złym podaniu Wasilewskiego znów ją tracimy

Początek meczu: Rozpoczęli nasi rywale