Polska - Anglia 1:1

Bramka: Glik 70 - Rooney 31

Polska: Przemysław Tytoń; Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Kamil Glik, Jakub Wawrzyniak; Eugen Polanski, Grzegorz Krychowiak; Paweł Wszołek (63. Adrian Mierzejewski), Ludovic Obraniak, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski.

Anglia: Joe Hart; Glen Johnson, Joleon Lescott, Phil Jagielka, Ashley Cole; James Milner, Michael Carrick, Steven Gerrard, Tom Cleverley; Wayne Rooney (73. Ale Oxelade-Chamberline), Jermain Defoe. (67. Danny Welbeck)

90 minuta + 3: KONIEC MECZU. Polska-Anglia 1:1

90 minuta + 1: Sędzia dolicza trzy minuty

90 minuta: Kolejna zmiana na boisku. Schodzi Obraniak, w jego miejsce - Borysiuk

88 minuta: Krychowiak podaje przez pół boiska, wprost do Mierzejewskiego. Akcja kończy się interwencją obrońcy i rzutem rożnym

87 minuta: Brawo, Tytoń! Powstrzymuje Johnsona przed bramką

85 minuta: Niecelne podanie Lewandowskiego do Obraniaka. Obraniak nie kryje wściekłości

83 minuta: Schodzi Grosicki, zastępuje go Milik. Grosicki dostaje oklaski od kibiców

80 minuta: Ech, było blisko. Golik atakował głową, ale piłka przeleciała nad bramką

77 minuta: Lescott zagrał barkiem, wyglądało to jak uderzenie ręką. Sędzia nie dyktuje rzutu karnego

75 minuta: Dwóch Anglików powstrzymuje rajd Lewandowskiego

73 minuta: Zmiana u Anglików. Schodzi Rooney. Wchodzi Oxelade-Chamberline

70 minuta: GOL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po rzucie rożnym do siatki rywali głową trafia Glik. Błąd bramkarza gości, który minął się z piłką

69 minuta: Po stracie Wawrzyniaka przed stratą gola ratuje nas Tytoń, który wygrywa pojedynek sam na sam z Welbeckiem

68 minuta: W polu karnym Anglików najpierw z piłką mija się Mierzejewski. Potem Lewandowski

67 minuta: Welbeck zmienia Defoe

65 minuta: Mamy sporo szczęścia. Po rzucie wolnym blisko pokonania Tytonia był Defoe

64 minuta: Glik zagrywa ręką piłkę tuż przed linią naszego pola karnego. Polak ukarany żółtą kartką

63 minuta: Obraniak na spalonym. Mierzejewski wchodzi za Wszołka

62 minuta: Johnson pada w naszym polu karnym po starciu z Wszołkiem. Arbiter nie przerywa gry

60 minuta: Piszczek strzela z "powietrza" i trafia w boczną siatkę

59 minuta: Zamieszanie w polu karny gości. Piłka spada pod nogi Obraniaka. Ten mocno uderza ale trafia w plecy obrońcy

57 minuta: Dalekie podanie do Defoe. Z bramki wychodzi Tytoń i poza polem karnym wybija piłkę głową

55 minuta: Polanski traci piłkę tuż przed polem karnym rywali

54 minuta: Wszołek technicznym strzałem próbował zaskoczyć Hart. Jego strzał był zbyt lekki i golkiper nie miał kłopotu ze złapaniem piłki

53 minuta: Piszczek przedarł się prawą stroną, ale jego podanie w pole karne trafiło w nogi Lescotta

52 minuta: Lescott wybija piłkę spod nóg Lewandowskiego na środku boiska

51 minuta: Rzut rożny dla biało-czerwonych. Fatalnie wykonany strata

50 minuta: Hart wybija piłkę na rzut rożny po strzale z dystansu Obraniaka

49 minuta: Wszołek wrzuca piłkę w pole karne, ale tam nie dochodzi do niej żaden z Polaków

48 minuta: Lescott powstrzymuje rajd Grosickiego

47 minuta: Grosicki zagrał mocno w pole karne. Tam błąd popełnili angielscy obrońcy. Jednak Johnson zdążył wybić piłkę przed Wszołkiem

46 minuta: Drugą połowę zaczęli Polacy. Oba zespoły bez zmian w składach

Koniec pierwszej części meczu:

45 minuta: Glik dotyka ręką piłki w ym polu karnym. Sędzia jednak nie przerwał gry

44 minuta: Okazja Grosickiego. Polak po podaniu Lewandowskiego uderzył z kilku metrów obok słupka

43 minuta: Johnson strzelił wysoko nad bramka Tytonia

42 minuta: Krychowiak fauluje Gerrarda na środku boiska

40 minuta: Rzut rożny dla Polaków. Anglicy łatwo radzą sobie z dośrodkowaniem Obraniaka

39 minuta: Cole ukarany żółtą kartką za opóźnianie wznowienia gry

38 minuta: Prosty błąd techniczny przy przyjęciu piłki i Piszczek tarci ją na połowie rywali

36 minuta: Rzut wolny dla Anglików. Gerrard dośrodkował. Glik wybił piłkę głową przed pol karne. Dopadł do niej Cleverey i uderzył obok słupka

34 minuta: Wawrzyniak z dystansu uderza nad poprzeczką

33 minuta: Lewandowski ograł trzech rywali i wyłożył piłkę Wawrzyniakowi. Temu jednak zabrakło zdecydowania i nie zakończył akcji strzałem

31 minuta:Gol dla Anglii. Rzut rożny dla Anglików. Gerrard dośrodkował w pole karne. Piłka trafiła w dość przypadkowo na głowę Rooney'a, który skierował ją do naszej siatki

28 minuta: Indywidua akcja Lewandowskiego. Nasz napastnik wpadł z piłką w pole karne i uderzył w kierunku dalszego słupka. Futbolówka minęła go o metr

26 minuta: Kolejny raz Wawrzyniak przegrywa pojedynek z Milnerem. Podanie wzdłuż naszej bramki. Na szczęście Wasilewski blokuje Defoe

25 minuta: Wszołek dośrodkował w pole karne, ale tam nie było żadnego z jego kolegów

24 minuta: Glik blokuje strzał Gerrarda z 18 metrów

23 minuta: Lescott przerywa szarżę Grosickiego

21 minuta: Obraniak z rzutu wolnego wrzucił piłkę na pole karne rywali. Tam jednak najwyżej skoczyli obrońcy gości

20 minuta: Rooney uderzał technicznie z ostrego kąta. Tytoń nie dał się zaskoczyć

19 minuta: Wawrzyniak dośrodkowuje w pole karne. Piłka ląduje w rękach Harta

17 minuta: Znów przechwyt biało-czerwonych. Obraniak jednak zbyt mocno podaje do Grosickiego i piłka wylatuje za boisko

16 minuta: Kontra Polaków. Wszołek z lewej strony podał w ole karne, ale piłka nie dotarła do Lewandowskiego

15 minuta: Glik dwukrotnie wybija piłkę z naszego pola karnego

14 minuta: Wawrzyniak z dystansu strzela obok bramki

13 minuta: Ładna akcja Polaków. Grosicki zagrał w pole karne do wbiegającego w nie Piszczka. Naszego piłkarze w ostatniej chwili uprzedził Hart

11 minuta: Polanski ukarany żółtą kartką za faul na Defoe

10 minuta: Kontra Polaków. Piłkę przechwycił Piszczek i podał do Grosickiego. Ten pociągnął skrzydłem, ale powstrzymał go... Rooney

9 minuta: Dośrodkowane w pole karne. Obrońcy rywali zaspali i Grosicki znalazł się sam na czystej pozycji. Niestety źle trafił w piłkę

8 minuta: Johnson blokuje dośrodkowanie Wawrzyniaka

7 minuta: Miner zagrywa w nasze pole karne. Tytoń wychodzi z bramki i łapie piłkę

6 minuta: Dalekie zagranie w stronę Defoe. Piłka jest podana zbyt mocno i wylatuje za linie końcową boiska

4 minuta: Polacy próbowali rozegrać atak pozycyjny. Nic z tego nie wyszło. Szybko straciliśmy piłkę

2 minuta: Groźna akcja rywali. Milner przedarł się w pole karne. Dośrodkował, ale Cleverley trafił piłką w naszego obrońcę

1 minuta: Polacy szybko przejmują ale po kilku sekundach też ją łatwo tracą

Początek meczu: Rozpoczęli Anglicy