Maciej Żurawski z listy SLD będzie kandydował do europarlamentu

| Aktualizacja:
X

Były reprezentant Polski w piłce nożnej teraz chce reprezentować nasz kraj w europarlamencie. Maciej Żurawski będzie próbował się do niego dostać z listy Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Były piłkarz Wisły jest trzeci na liście SLD w Krakowie. Żurawski nie jest jedynym sportowcem, który z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej próbuje się dostać do europarlamentu.

Na listach wyborczych znalazła się też lekkoatletka Anna Jesień i siatkarz Michał Bąkiewicz.

>>>Michał Bąkiewicz zawiesił sportową karierę

Udostępnij na Facebooku
    Powered by ContentStream
    • ~Pogareda dla miłosników PZPR
      2014-02-03 17:25
      Żurawski z list SLD???

      Ach ty śmieciu!! Z komunistami ci tak blisko!!!

      Szumowino . Nie sadziłem ,żeś taki
    • ~Wyborca
      2014-02-03 18:21
      Moje pewniaki

      Środa ,Szpilka - z list TW Palikota
      Natalia Śiwiec,Anna Mucha K.Wojewódzki - z lis PO
      Rydzyk -Solidarna Polska
      Mcierewicz -PiS
    • ~Malwina
      2014-02-03 12:54
      ŻE CZERWONY I SZURNIENTY TO WIEDZIAŁAM ALE ŻE CHCIWY NA KASE TO NIESTETY NIE
    • ~asd
      2014-02-03 10:44
      Kolejny do koryta darmozjad. Dziwne, ze nie z PełO.
    • ~kukumuniu
      2014-02-03 09:47
      bo mój chłop pak pił ke kopie wczoraj drugi tusk dołaczy do kalaty senyszyn napieralskiego sld to niewypał rozum dawno uciekl
    • ~Artur
      2014-02-03 19:59
      SLD to dno moralne. Drużyna piłkarska razem z Żuławskim jest na samym dnie, Jeszcze tak źe nie było Tylko idiota będzie głosował na nieudaczników
    • ~Kaspian2012
      2014-02-04 02:21
      Odp... się od Żurwaskiego, akurat on był ********** piłkarzem, jest inteligentnym facetem i życzę mu szczęścia.
    • ~Darios
      2014-02-06 18:54
      Dobrze że z SLD , a nie z PO-PiS-u . Parę lat grał za granicą to i pewnie zna jakiś język obcy.
    • ~rom
      2014-02-04 10:42
      jednak nieudacznik to nieudacznik , a dno jest dnem ,pazernosc na pieniadze pada na mózg
    • ~kibic442