W innych meczach Irlandia zremisowała w Dublinie ze Szkocją 1:1 (1:0) Gospodarze objęli prowadzenie w 38. minucie po strzale Jona Waltersa; w 47. minucie kapitan Irlandczyków John O’Shea trafił do własnej bramki.

W trzecim meczu Niemcy rozgromili na wyjeździe Gibraltar 7:0 (1:0); 3 bramki strzelił Andre Schürrle (28’, 65’ i 71’), dwie - Max Kruse (47’ i 81’), a po jednej Ilkay Gündogan (51’) i Karim Bellarabi (57’).

6. Gibraltar 6 0 1-34

Do finałowego turnieju bezpośrednio awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz najlepsza drużyna spośród tych, które zajmą trzecie miejsca. Pozostałe zespoły z trzecich lokat będą grać baraże.

Kolejne mecze odbędą się 4 września: Niemcy - Polska, Gruzja - Szkocja - Gibraltar - Irlandia.