Gospodarze objęli prowadzenie w 32. minucie po strzale Hallura Hanssona, a w 70. minucie podwyższył Brandur Olsen. W 84. minucie honorowego gola dla Greków strzelił Sokratis Papastathopoulos. W 6 meczach eliminacji Grecy zdobyli zaledwie 2 punkty i zamykają tabelę grupy F.

>>>Wyspy Owcze - Grecja 2:1. Zobacz gole

Liderem pozostają Rumuni, którzy zremisowali w Belfaście z Irlandią Północną 0:0. W trzecim meczu tej grupy Węgrzy pokonali w Helsinkach Finlandię 1:0 (0:0), a jedynego gola w 82. minucie strzelił Zoltan Stieber.

6. Grecja 6 2 2-7

Do finałowego turnieju bezpośrednio awansują po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz najlepsza drużyna spośród tych, które zajmą trzecie miejsca. Pozostałe zespoły z trzecich lokat będą grać baraże.

Kolejne mecze odbędą się 4 września: Węgry - Rumunia, Wyspy Owcze - Irlandia Północna, Grecja - Finlandia.