piłka nożna - mecz towarzyski - Chelsea - Barcelona

Piłkarze Chelsea Londyn po rzutach karnych pokonali w Waszyngtonie Barcelonę 4:2 w towarzyskim meczu, rozegranym w ramach International Champions Cup. W regulaminowym czasie było 2:2 (1:0).
Mistrzowie Anglii objęli prowadzenie już w 10. minucie, po strzale Edena Hazarda i do przerwy wynik nie zmienił się. Zaledwie 7 minut po wznowieniu gry do remisu doprowadził Luis Suarez, a w 66. minucie prowadzenie objęła Barcelona po golu Sandro Ramireza. W 85 minucie do karnych doprowadził Gary Cahill, który prawdopodobnie złamał w tym meczu nos. Inny piłkarz Chelsea, Diego Costa nabawił się natomiast kontuzji ścięgna podkolanowego.
Mimo, że w barwach Barcelony zabrakło m.in. Lionela Messiego i Neymara, mecz w stolicy USA oglądało na trybunach blisko 79 tys. osób.