Zaczęło się pięknie - od gola Roberta Lewandowskiego, już w 3 minucie meczu. / PAP/EPA / ROBERT PERRY
Wyrównał wspaniałym trafieniem Matt Ritchie. Bramkę strzelił w 45 minucie - tuż przed zejściem zawodników na przerwę. / PAP/EPA / ROBERT PERRY
W 62 minucie prowadzenie dał Szkotom gol Stevena Fletchera. / PAP / Bartłomiej Zborowski
Niewiarygodną ale szczęśliwą dla nas końcówkę zapewnił Robert Landowski, który wbił piłkę do bramki niemal w ostatniej sekundzie doliczonego czasu gry. / PAP / Bartłomiej Zborowski
Remis 2:2 odbiera Szkocji szanse na awans do Euro 2016. / PAP / Bartłomiej Zborowski
By zagrać na mistrzostwach Europy w 2016 roku, Polacy muszą w niedzielę co najmniej zremisować z Irlandią. / PAP / ROBERT PERRY