Robert Lewandowski odmówił pomocy rządowi Beaty Szydło

| Aktualizacja:

Robert Lewandowski jest siłą napędową naszej piłkarskiej reprezentacji. Teraz jego "moc" chciał wykorzystać polski rząd. Jednak napastnik Bayernu Monachium odmówił ekipie premier Beaty Szydło.

wróć do artykułu
  • ~nina
    (2017-03-07 13:07)
    Ma racje jak najdalej od polityki PiSu. Maja takie tuzy jak Czarnecki ,Legutko,Kuzmiuk,Sasin,Misiewicz itd nie wystawiaja swoich zacnych wazeliniarzy.
  • ~marks_
    (2017-03-07 13:09)
    już widzę jad wylewający się z kompów "prawdziwych polaków". rzecz prosta. nie po to koleś pracuje LATAMI na swoją reputację, żeby ją przepultać 4 dniami z pisem ;-)))
  • ~byly POmatol
    (2017-03-07 13:09)
    PISMAK GADZINÓWKI MERKEL zapomniał dodać że POparł HER TFFUska
  • ~k
    (2017-03-07 13:14)
    Lewy okazal sie lewym
  • ~Johny Walker
    (2017-03-07 13:26)
    Pis-Bandę może poprzeć Misiewicz z Piotrowiczem.Podła bolszewicka zmiana.!!!
  • ~starzec
    (2017-03-07 13:27)
    Mógłby pomóc swemu Krajowi, zupełnie bez kosztów. Czy dla niego też jest ważne kto rządzi w Polsce ? pomaga krajowi przecie., powinien być daleko od politycznych kłótni jako sportowiec, reprezentant Naszego Kraju a nie partii. Wstyd, wielki, błazenada, mały człowiek , karzeł.
  • ~starzec
    (2017-03-07 13:30)
    Mógłby pomóc swemu Krajowi, zupełnie bez kosztów. Czy dla niego też jest ważne kto rządzi w Polsce ? pomaga krajowi przecie., powinien być daleko od politycznych kłótni jako sportowiec, reprezentant Naszego Kraju a nie partii. Wstyd, wielki, błazenada, mały człowiek , karzeł.
  • ~xyz
    (2017-03-07 13:41)
    Popieram. Żadnych polityków, bo tylko będą chcieli się ogrzewać w blasku sukcesów R. Lewandowskiego. Niech sami zapracują ciężką pracą na sukces.
  • ~Doda
    (2017-03-07 13:48)
    No to rozumiem, nareszcie chlop z j a j a m i. ! Przynajmniej on nie chce da sie wykorzystac do kaczorowskiej propagandy!!!!
  • ~wam
    (2017-03-07 13:56)
    Mądrze postąpił. Jeśli rząd chce dobrze wypaść nie powinien się podpierać cudzymi sukcesami. Wciąganie sportowców do polityki to jest nieporozumienie. Lewandowski robi swoje i dobrze rerezentuje Polskę. Niech każdy robi to co do niego należy.
  • ~adam
    (2017-03-07 13:58)
    Lewy, Uwielbiamy Ciebie bądż z dala od Polityki.A od Kaczorow bądz bardzo daleko to niebezpieczni osobnicy. Popatrz tylko na twarz Antka albo Miśka salcesona. A jak popatrzysz na mściwą twarz Jara stracisz swoje wielkie umiejętności.
  • ~galo
    (2017-03-07 14:12)
    Niestety prowadzacym Lewandowskiego jest byly posel PO ,wiec niema co sie dzwic pilkarzowi, szkoda bo mial reprezentowac Polske a nie zaden PIS, niestety blizej mu do parti oszustow
  • ~politolog
    (2017-03-07 14:33)
    Lewandowski żyje w niemieckich realiach. Pruska dyscyplina, a z Monachium do Dachau to w sumie rzut beretem (ok. 20km). Morawiecki chyba ciut głupi jak tego nie wziął pod uwagę.
  • ~deres
    (2017-03-07 14:40)
    Jezeli nie ma czasu na te sprawy to lewandowskiego sprawa ale chba slawa go przerosla bo zapomina skad pochodzi No coz tak jest w zyciu
  • ~Carmen
    (2017-03-07 14:41)
    Lewandowski to zawodowiec .Ma wyniki. Weżcie sobie za wizytówkę Zelnika .Też ładny .Albo tego profesora co to chce Pana Tuska zniemczyć .Też zna niemiecki i jest ładny .
  • ~die Pisse - niem. Uryna wulgarnie
    (2017-03-07 14:42)
    raz z piSSem - wstyd i hanba na Cale zycie
  • ~Dom Wariatów Polska
    (2017-03-07 15:05)
    Hahahajahahahaha. Robert , jesteś wspaniały, nie tylko na boisku. Kulturalne pokazanie paluszka.
  • ~snap
    (2017-03-07 15:20)
    Na odmowie Lewandowskiego stracą przede wszystkim przedsiębiorcy.
  • ~W Norwegii pracujacy.
    (2017-03-07 15:22)
    R. Lewandowski to bez watpienia utalentowany przedstawiciel Pilki Kopanej, ale NIC wiecej nie mozna od niego wymagac.To ewidentny WASSER -- Polake. PATRIOTYCZNE myslenie PO prostu go przerasta. IST DAS NICHT SO....???, raus mit der sprache, Lewy.....
  • ~W Norwegii pracujacy
    (2017-03-07 15:31)
    UZUPELNIENIE: Lezy jak na dloni, ze dla R. Lewandowskiego sprawy prywatne niebotycznie wazej stoja, jak sprawy jego rodakow, nie mowiac o Ojczyznie - Polsce. Dodac mozna, ze ma szczescie, ze urodzil sie w innej Polsce niz ja, bo na pewno dzisiaj zabraliby mu wysoka emeryturke i darlby jape jeszcze glosniej od tych, ktorzy go tak na forum "szczerze" POpieraja. :))

Może zainteresować Cię też: