Jest reakcja UEFA po meczu Legii z FK Astana

| Aktualizacja:

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) poinformowała o wszczęciu postępowania dyscyplinarnego przeciwko Legii Warszawa. Chodzi o wydarzenia związane z rewanżowym meczem kwalifikacji Ligi Mistrzów z FK Astana - nielegalny transparent i zablokowane przejścia na schodach.

wróć do artykułu
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2017-08-08 07:42)
    Hitler popsol caly swiat , a wszczegolnosci popsol narod Niemiecki .Hitler byl psychiatrykiem i Stalin tez byl psychiatryk.tak wyczytalam w starych gazetach .
  • ~Mieszko
    (2017-08-07 18:06)
    Ryfa nie bądz taki dociekliwy brawo Legia kibic Lecha Poznań
  • ~Mieszko
    (2017-08-07 17:59)
    Ale wszyscy w niemieckich mundurach
  • ~kwak
    (2017-08-07 11:12)
    Najbardziej podobało mi się to że szwab miał ucięty łeb - brawo legia brawo autor tej instalacji
  • ~Marysia
    (2017-08-06 20:20)
    Nigdy nie byłam taka dumna z własnego narodu jak po tym, co uczyniono na tym meczu, brawo!!!! Należy mówić prawdę innym narodom, ponieważ Niemcy od lat manipulują swoją historią i nikt nie zna prawdy
  • ~Marta
    (2017-08-06 20:12)
    Brawo! Nie wiem czy wiecie, że Niemcy od lat przekłamują historię i mają całą machinę kłamstw, manipulacji, które wciskają całemu światu tak, że ludzie nie wiedzą kto wywołał wojnę.....sam prezydent Obama ciągle się mylił przez ich kłamstwa ...... Brawo! Wreszcie świat się dowie.......Brawo!!!!
  • ~faktyx
    (2017-08-05 18:37)
    Namibia domaga się od Niemiec odszkodowania za ludobójstwo na plemionach Herero i Nama. Czy z podobnymi żądaniami wystąpią inne byłe niemieckie kolonie? Rozmowa z profesorem Jürgenem Zimmererem*.
  • ~MIB 64
    (2017-08-05 15:49)
    Won z UEFA na usługach Bundesligi!!!
  • ~nieusportowiony
    (2017-08-05 11:15)
    Glupota polskich kiboli prowadzi do izolacji Polski w Europie. N.p. brytyjski "The Sun" czesto jest krytyczny wobec polityki Angeli Merkel, ale tym razem napisal o prowokacyjnym polskim bannerze. Dzieki ksiazce Normana Daviesa o Powstaniu Warszawskim, ktora ukazala sie takze po angielsku, historia Powstania Warszawskiego jets w Wielkiej Brytanii dobrze znana, wiec Brytyjczycy wiedza, ze niemieccy oficerowie Wehrmachtu nie mordowali polskich dzieci. Podczas Powstania Warszawskiego niemieccy oficerowie Wehrmachtu czesto ratowali polskie kobiety przed zgwalceniem przez Rosjan z RONA ( Rosyjskiej Narodowej Armii Wyzwolenczej ) oraz przez sowieckich muzulmanow z Ostlegion. Kibolom zalecam lekture ksiazki Normana Daviesa p.t. "Rising 44`" z nadzieja, ze ich nastepny banner bedzie zwiazany z historia Powstania Warszawskiego, a nie z leczeniem polskiego kompleksu nizszosci wobec Niemcow.
  • ~Pamiętająca Ewa
    (2017-08-05 01:15)
    Karanie za patriotyzm i uczczenie rocznicy powstania kibiców i piłkarzy. Kto tam siedzi. Ci ludzie zrobili więcej dla Polski i prawdy o wojnie niż ktokolwiek z polityków i instytucji do tego powołanych przez 8 lat. W dobie kłamstw i obelg podnieśli przyłbicę. Cały świat na to patrzy, że UEFA kara za patriotyzm Polaków. Piękny wizerunek. Smród ciągnie się za nimi okrutny. Podoba mi się to co stało się na stadionie i dała bym im medal zamiast karać. Dziękuję.
  • ~bez eu ou
    (2017-08-04 22:58)
    o co tu chodzi? przeciez po dzis dzien w Niemczech wermachtowska ( i oby tylko) cholota (dzis obwisle, stare dziadostwo ) zbeira sie w knajpach i wyspiewuje zolnierskie przyspiewki. Tam nie ma tematu ze to Niemcy wawolaly II wojne. Oni sa swiecie przekonani ze to my Polacy jestesmy temu winni.To ze Niemcy mordowali Niemcow by argumentowac "wypowiedzenie" wybuch swiatowej wojny wedlug nich jest totalna bzdura. pisze o tym bo znam temat od znajomych przyjaciol Niemcow.. Pozdrowienia dla redakcji
  • ~AlV
    (2017-08-04 22:31)
    Who the fuck is Legia Warszawa?
  • ~bez eu ou
    (2017-08-04 22:18)
    a co to jest ta Belgia? Kraj bez tozsamosci
  • ~Adam23
    (2017-08-04 21:26)
    Ona nie była kontrowersyjna. To była bezczelna antyniemiecka propaganda. Czuję się dotknięty, że w dzisiejszej Polsce szczuje się jednych ludzi na drugich.
  • ~janusz
    (2017-08-04 21:20)
    UEFA to mafia na pasku Rosi i Niemiec .
  • ~nie_na_miejscu
    (2017-08-04 20:59)
    ten "przekaz" raczej malo kogo poruszy, wycieranie sobie wyjacych mord ofiarami budzi raczej obrzydzenie i niechec
  • ~Ikselka
    (2017-08-04 19:01)
    BRAWO LEGIA!
  • ~się pytam
    (2017-08-04 18:54)
    Dlaczego nie pokazali głoWy może to jest DZIADEK z WERMAHTU
  • ~EUGENIUSZ STARZYNSKI
    (2017-08-04 17:50)
    A PRAWDA BEDZIE KLUC W OCZY NIEMCOW I ICH POPLECZNIKOW W POLSCE I TRZEBA POWIEDZIEC STANOWCZE NIE.......BRAWO KIBICE LEGI
  • ~kaktus
    (2017-08-04 15:13)
    Biedni Niemcy....nikt im nie powiedzial co ich dziadowie i ojcowie wyprawiali w Polsce....?

Może zainteresować Cię też: