Jest reakcja UEFA po meczu Legii z FK Astana

| Aktualizacja:

Europejska Unia Piłkarska (UEFA) poinformowała o wszczęciu postępowania dyscyplinarnego przeciwko Legii Warszawa. Chodzi o wydarzenia związane z rewanżowym meczem kwalifikacji Ligi Mistrzów z FK Astana - nielegalny transparent i zablokowane przejścia na schodach.

wróć do artykułu
  • ~Jam
    (2017-08-02 22:41)
    Ofiarami śmiertelnymi Powstania Warszawskiego w zdecydowanej większości była młodzież i dzieci. O co więc chodzi autorowi tekstu z tą kontrowersją? Czyżby prawda była niewygodna dla jego wierzycieli?
  • ~nrw
    (2017-08-02 22:32)
    a czemu oprawa wg autora tego tekstu jest kontrowersyjna?
  • ~xyz
    (2017-08-02 22:35)
    od kiedy stwierdzenie faktu historycznego jest kontrowersją
  • ~bardzo prosze o wyjaśnienia.
    (2017-08-02 22:31)
    tak z ciekawości - co jest kontrowersyjnego w prawdzie? dlaczego autor kontrowersyjnego tytułu nie podpisał się? czyżby wstydził się tego co sam napisał?
  • ~danzing
    (2017-08-02 23:07)
    Jak można do takiego "artykułu" dopisać słowo KONTROWERSYJNA ?
  • ~outsider
    (2017-08-02 22:45)
    Dla niemieckiego DER DZIENNIKA taka rzecz jest z definicji "kontrowersyjna".
  • ~Bolesław Grabowski
    (2017-08-02 22:50)
    Zbrodniczy naród niemicki wymordował 6 milionów polaków !!!!! w czasie ostatniej wojny....
  • ~Seb
    (2017-08-02 22:46)
    Brawo zaszczuc te kłamliwe szwaby!
  • ~qwerty
    (2017-08-02 22:26)
    i bdb :)
  • ~borubar irasiad
    (2017-08-02 22:42)
    To nie do końca prawda.Poza Niemcami w zbrodniach uczestniczyli Austriacy,Rosjanie,Ukraińcy i Łotysze!Czytałem nawet o pojedyńczych ochotnikach z krajów Beneluksu wśród "żołnierzy",przepraszam,morderców w mundurach...
  • ~Czwarte po-dejście
    (2017-08-03 03:32)
    Kibice, jesteście wielcy. Mega szacun!
  • ~Czwarte po-dejście
    (2017-08-03 03:36)
    Kontrowersyjny to jest stan umysłowy autora tego artykułu. Panie Ałtor, uświadom Pan sobie, że prawda nie jest kontrowersyjna.
  • ~44 dawniej też 44
    (2017-08-03 00:15)
    Wszystkie polskojęzyczne przekaziory od Faktu, Der Dziennika po Pudelki zawyły, skandal, kontrowersja. Tylko gdzie ta kontrowersja?
  • ~Jan Stańczyk
    (2017-08-03 07:16)
    To Niemcy a nie ludkowie z kosmosu naziści jak nam starają się wbić do głów mordowali ,gwałcili ,zniszczeli Polskę . 90 % Niemców popierało zbrodniarza Hitlera . I taka jest prawda. Polacy mają to pamiętać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Basia
    (2017-08-03 00:43)
    Przypomina mi się rodzinna opowieść. Niemieccy żołnierze bez powodu zabili dziesięcioletniego kuzyna mojego ojca. Bo dzieciak, nieświadomy,... biegł. Zrobili sobie strzelankę do celu! Bez powodu. To jedno ze wspomnień wojennych mojej babci i mojego taty.
  • ~helena
    (2017-08-03 00:14)
    to była prawda.
  • ~Salus
    (2017-08-02 23:58)
    Gadzinowa prasa.
  • ~ajax
    (2017-08-03 16:37)
    Prawda zabolała Niemców?!I tak powinno być, niech ich boli!!!
  • ~wojtek
    (2017-08-02 23:26)
    Ofiary warszawskiej Woli oskarżają - oglądaj TVP1 właśnie teraz.
  • ~zenon
    (2017-08-03 07:54)
    Wielki Szacunek !!!

Może zainteresować Cię też: