Reprezentacja Polski kończy 2017 rok porażką. Meksyk za silny dla dublerów [WIDEO]

| Aktualizacja:

Polska przegrała z Meksykiem 0:1 (0:0) w towarzyskim meczu piłkarskim, który odbył się w Gdańsku. Bramkę dla gości zdobył w 13. minucie Raul Jimenez. To było ostatnie spotkanie biało-czerwonych w tym roku.

wróć do artykułu
  • ~sceptyczny kibic
    (2017-11-13 23:27)
    Zasłużona porażka. Oglądałem pierwszą połowę... na murawie widziałem drużynę w zielonych koszulkach grającą z jakąś zbieraniną, chaotycznie biegającą po boisku niczym stado moli. Dalekie wykopy na pałę, podania do tyłu - tyle razy już to oglądaliśmy... I tak dobrze, że nie było bramek samobójczych. Na koniec trener wprowadził Błaszczykowskiego. Może obawiał się, że będzie jakiś rzut karny i chciał mieć pewność, że nie zostanie wykorzystany? Żal tylko tych ludzi, którzy poszli na stadion.