Polska zmierzy się w grupie H z Senegalem na stadionie Spartaka w Moskwie 19 czerwca, z Kolumbią w Kazaniu 24 czerwca oraz z Japonią w Wołgogradzie 28 czerwca.

Do 1/8 finału awansują po dwie najlepsze reprezentacje z każdej grupy.

Terminarz grup mistrzostw świata w Rosji (godziny według czasu w Polsce):

grupa A czwartek, 14 czerwca Rosja - Arabia Saudyjska (Moskwa, godz. 17.00) piątek, 15 czerwca Egipt - Urugwaj (Jekaterynburg, 14.00) wtorek, 19 czerwca Rosja - Egipt (Sankt Petersburg, 20.00) środa, 20 czerwca Urugwaj - Arabia Saudyjska (Rostów nad Donem, 17.00) poniedziałek, 25 czerwca Urugwaj - Rosja (Samara, 16.00) Arabia Saudyjska - Egipt (Wołgograd, 16.00)

grupa B piątek, 15 czerwca Maroko - Iran (Sankt Petersburg, 17.00) Portugalia - Hiszpania (Soczi, 20.00) środa, 20 czerwca: Portugalia - Maroko (Moskwa, 14.00) Iran - Hiszpania (Kazań, 20.00) poniedziałek, 25 czerwca: Hiszpania - Maroko (Kaliningrad, 20.00) Iran - Portugalia (Sarańsk, 20.00)

grupa C sobota, 16 czerwca Francja - Australia (Kazań, 12.00) Peru - Dania (Sarańsk, 18.00) czwartek, 21 czerwca Francja - Peru (Jekaterynburg, 14.00) Dania - Australia (Samara, 17.00) wtorek, 26 czerwca: Dania - Francja (Moskwa, 16.00) Australia - Peru (Soczi, 16.00)

grupa D sobota, 16 czerwca Argenttna - Islandia (Moskwa, 15.00) Chorwacja - Nigeria (Kaliningrad, 21.00) czwartek, 21 czerwca Argentyna - Chorwacja (Niżny Nowogród, 20.00) piątek, 22 czerwca Nigeria - Islandia (Wołgograd, 17.00) wtorek, 26 czerwca Islandia - Chorwacja (Rostów nad Donem, 20.00) Nigeria - Argentyna (Sankt Petersburg, 20.00)

grupa E niedziela,a 17 czerwca Kostaryka - Serbia (Samara, 14.00) Brazylia - Szwajcaria (Rostów nad Donem, 20.00) piątek, 22 czerwca Brazylia - Kostaryka (Sankt Petersburg, 14.00) Serbia - Szwajcaria (Kaliningrad, 20.00) środa, 27 czerwca: Serbia - Brazylia (Moskwa, 20.00) Szwajcaria - Kostaryka (Niżny Nowogród, 20.00)

grupa F niedziela, 17 czerwca Niemcy - Meksyk (Moskwa, 17.00) poniedziałek, 18 czerwca Szwecja - Korea Płd. (Niżny Nowogród, 14.00) sobota, 23 czerwca Niemcy - Szwecja (Soczi, 17.00) Korea Płd. - Meksyk (Rostów nad Donem, 20.00) środa, 27 czerwca Meksyk - Szwecja (Jekaterinburg, 16.00) Korea Płd. - Niemcy (Kazań, 16.00)

grupa G poniedziałek, 18 czerwca Belgia - Panama (Soczi, 17.00) Tunezja - Anglia (Wołgograd, 20.00) sobota, 23 czerwca Belgia - Tunezja (Moskwa, 14.00) niedziela, 24 czerwca Anglia - Panama (Niżny Nowogród, 14.00) czwartek, 28 czerwca Anglia - Belgia (Kaliningrad, 20.00) Panama - Tunezja (Sarańsk, 20.00)

grupa H wtorek, 19 czerwca Polska - Senegal (Moskwa, 14.00) Kolumbia - Japonia (Sarańsk, 17.00) niedziela, 24 czerwca Japonia - Senegal (Jekaterynburg, 17.00) Polska - Kolumbia (Kazań, 20.00) czwartek, 28 czerwca Senegal - Kolumbia (Samara, 16.00) Japonia - Polska (Wołgograd, 16.00)

1/8 finału: sobota, 30 czerwca 1. w grupie C - 2. w grupie D (Kazań, 16.00) 1. w grupie A - 2. w grupie B (Soczi, 20.00) niedziela, 1 lipca 1. w grupie B - 2. w grupie A (Moskwa, 16.00) 1. w grupie D - 2. w grupie C (Niżny Nowogród, 20.00) poniedziałek, 2 lipca 1. w grupie E - 2. w grupie F (Samara, 16.00) 1. w grupie G - 2. w grupie H (Rostów nad Donem, 20.00) wtorek, 3 lipca 1. w grupie F - 2. w grupie E (Sankt Petersburg, 16.00) 1. w grupie H - 2. w grupie G (Moskwa, 20.00)

ćwierćfinały piątek, 6 lipca I. zwycięzca A1-B2 - zwycięzca C1-D2 (Niżny Nowogród, 16.00) II. zwycięzca E1-F2 - zwycięzca G1-H2 (Kazań, 20.00) sobota, 7 lipca III. zwycięzca F1-E2 - zwycięzca H1-G2 (Samara, 16.00) IV. zwycięzca B1-A2 - zwycięzca D1-C2 (Soczi, 20.00)

półfinały wtorek, 10 lipca zwycięzca meczu I - zwycięzca meczu II (Sankt Petersburg, 20.00) środa, 11 lipca zwycięzca meczu III - zwycięzca meczu IV (Moskwa, 20.00)

mecz o 3. miejsce sobota, 14 lipca (Sankt Petersburg, 16.00)

finał niedziela, 15 lipca (Moskwa, 17.00)