Reprezentanci Niemiec Gundogan i Ozil poparli Erdogana. Dali mu koszulkę "dla mojego prezydenta" i wybuchł skandal

Mesut Ozil i Ilkay Gundogan wywołali burze za naszą zachodnią granicą. Reprezentanci Niemiec udzielili poparcia głowie tureckiego państwa. Recep Erdogan dostał od nich koszulkę z dedykacją "dla mojego prezydenta". To nie spodobało się w Niemczech.

wróć do artykułu
  • ~Jaro
    (2018-05-15 10:54)
    Sami demokraci. Jak pisiaki.
  • ~kiri
    (2018-05-15 10:55)
    Gdy maja dwa obywatelstwa a zatem dwa paszporty to maja takze dwoch prezydentow. koniec tematu i histerii.
  • ~kawa
    (2018-05-15 10:58)
    Dwoch prezydentow sie ma przy dwoch obywatelstwach, za duzo histerii w temacie.
  • ~Georg
    (2018-05-15 11:02)
    Wyrzucic z reprezentacji ! Jak popieraja tureckiego dyktatora w jego kampanii wyborczej, to nie ma dla nich miejsca w reprezentacji demokratycznego kraju! Jezeli DFB ich nie wyrzucic, to naja u mnie przechlapane! Nie kibicuje tej druzynie!
  • ~Artur Ansjon
    (2018-05-15 11:06)
    Jeśli tym tureckim pomiotom nie podoba się w Niemczech to wynocha do Turcji.Tam padajcie na kolana przed swoim prezydentem.
  • ~df
    (2018-05-15 11:46)
    Tak jak sowieccy komunistyczni burżuje chowali i uczyli swoje dzieci na zochodzie tak ci grają i mieszkają na zachodzie a kochają swojego capa z Azji
  • ~jajco
    (2018-05-15 11:48)
    nie rozumien jak Erdogan to ich prezydent to czemu nie graja w reprze Turcji???
  • ~slazak
    (2018-05-15 11:54)
    Mysle ze zasluzyli na wyrzucenie z druzyny!
  • ~tonite
    (2018-05-15 13:26)
    Szef DFB coś tam bredził jak to się świetnie integrują i identyfikują z Niemcami no to mu pokazali z kim się identyfikują. Obaj są urodzenie w Niemczech więc ten gest wyraźnie pokazuje fiasko integracji.
  • ~dm1
    (2018-05-15 13:38)
    re:kiri... Dla mnie 2 paszporty to jakies NIEPOROZUMIENIE ! Nie mozesz byc Polakiem i rownoczesnie Niemcem, nie mozesz byc Turkiem i Niemcem. TRZEBA SIE ZDECYDOWAC, a nie wybierac ( kombinowac) gdzie lepiej!
  • ~Omar
    (2018-05-15 13:46)
    Bundeskalifaten na calego!
  • ~Akasza
    (2018-05-15 15:38)
    Oni tylko w Niemczech pracują, nikt nie powinien wymagać miłości do Bismarcka i całowania niemieckiej flagi! Nic Niemcom do tego.
  • ~Irgendwo
    (2018-05-15 15:51)
    To jest obrazek Niemiec. REPREZENTANT wielkich Niemiec jeździ z koszulką do Turcji i opowiada o "swoim prezydencie". hahaha
  • ~drugi
    (2018-05-15 17:26)
    w kraju wzorcowej wolności politycznej dyktują człowiekowi, z kim może się spotkać a z kim nie; ustawy norymberskie z 1935 roku też określały w jakich relacjach mogą pozostawać przedstawiciele mniejszości narodowych.... faszyzm za Odrą wiecznie zywy
  • ~Steff
    (2018-05-15 18:05)
    Wateliniaki, obydwa, obrzydzenie mnie bierze , jak widze, jak temu Erdoganowi Bez do d o o o....py wlaza!
  • ~dffd
    (2018-05-15 18:34)
    ww.gfan.in - piekniejsza strona trybun
  • ~dm1
    (2018-05-16 10:56)
    re: boruta......Nie masz bladego pojecia o co chodzi. Nie masz pojecia o imigracji, emigracji, podwojnym obywatelstwie. A przede wszystkim nie masz pojecia o LOJALNOSCI!
  • ~dm1
    (2018-05-16 10:59)
    re: irgendwo....... To jest obrazek Pol ski : Polonia wybiera rodakom w kraju rzad, ale zyc w ojczyznie nie chca..... hahaha
  • ~Z Oslo Wasz Janek
    (2018-05-16 21:53)
    Cenie tych tureckich pilkarzy. Na przyklad taki Özil to nie "przeszyty Wasserdeutsche" jak ta G**nida Klose z LoPOla.

Może zainteresować Cię też: