"Rosja, jesteśmy". Piłkarska reprezentacja Polski wylądowała w Soczi [FOTO]

| Aktualizacja:

Piłkarze reprezentacji Polski w środę ok. 14 czasu polskiego wylądowali w Soczi, gdzie będą mieszkać podczas rozpoczynających się w czwartek w Rosji mistrzostw świata.

wróć do artykułu
  • ~Przewidywania
    (2018-06-13 11:31)
    Pojechali na zawody wyciagania u...ja z wody....Moje przewidywania 2:1 dla Senegalu, 1:0 dla Koumbii I 1:1 z Japonia....I odlot do domu chlopaki....
  • ~Władimir
    (2018-06-13 11:44)
    Podobno Rosjanie na wieść o tym przybyciu zrobili kleksa
  • ~Demaskator
    (2018-06-13 12:00)
    Tylko żeby zamachu żadnegi nie było. Dośc teorii spiskowych.
  • ~jest mi to obojętne
    (2018-06-13 12:57)
    życzę polskiej R. wszystkiego najlepszego, chociaż mam wątpliwości, że uda im się wyjść z grupy...
  • ~Weta
    (2018-06-13 14:31)
    Życzymy miłej wycieczki tam i z powrotem
  • ~E
    (2018-06-13 15:05)
    Soczi lezy w Rosji .blisko granicy z Gruzja.Zycze naszym pilkarzom samych zwyciestw!
  • ~autor1
    (2018-06-13 12:46)
    jako jedyna w Polsce byc moze zycze tej durnej ,,reprezentacji kont bankowych kopaczy,,porazki ci kopacze niezasluguja na wsparcie rodakow..bo napewno nie reprezentuja kraju tylko stan swojego konta!!obyscie przegrali i wrocili ze spuszczona mina do kraju..
  • ~💋👄👠👡👙👜
    (2018-06-13 18:21)
    Chlopaki ladnie wygladaja!
  • ~Kryska z Agencji
    (2018-06-14 11:03)
    A czy te obcisle I przykrotkie spodnio-kalesony ktore zalozyli nie uciskaja Im za bardzo jajek i potem nie beda mogli latac po boisku?
  • ~GRUZJA
    (2018-06-13 12:57)
    ...pismaku polskojęzyczny z der dziennik, Soczi jest w GRUZJI...nieuku jeden. Gdyby lecieli do Moskwy to tytuł tego pismaka byłby właściwy.....
  • ~K72
    (2018-06-29 15:38)
    Polsko - jestesmy ! Gwiazdy pojechały na MS , Pan Krychowiak pisał Rosjo - jestesmy ! Takiej bryndzy na tym mundialu jeszcze nie było , pokazalismy na co nas stac . Patrze teraz ja nasze gwiazdy przez małe g wrociły do kraju . Nie bedziemy nigdy dobrze grac , bo brak nam ambicji i dziwie sie , ze ktokolwiek poszedł ich witac na lotnisku , bo to daje im poczucie tradycyjnego cytatu " Polacy nic sie nie stało " Prawda jest jednak inna stało sie i to bardzo wiele , wypadlismy tragicznie , nie pokazalismy ani umiejetnosci , ani walecznosci , ani ambicji . Duze brawa dla wspaniałego jak zawsze ŁUKASZA FABIANSKIEGO . Trzeba było jego wystawic na pierwszy , drugi mecz , a dzis z pewnoscia nadal moglibysmy cieszyc serca tym , ze nasi sa nadal w grze ." Nie liczy jak mezczyzna zaczyna , ale liczy sie jak konczy " własnie widac jak skonczylismy . Chłopcy dostali manto .
  • ~a5
    (2018-06-13 19:12)
    Złoto dla francuzów -srebro dla polaków.

Może zainteresować Cię też: