Niezły Meksyk! Sensacyjna porażka Niemców na mundialu

| Aktualizacja:

To miał być spacerek dla mistrzów świata. Okazało się jednak, że Meksykanie nie zamierzali złożyć broni. Od samego początku meczu nastawili się walkę w obronie i szybkie kontry w ataku. I właśnie po jednej z nich Hirving Lozano strzelił gola. Jak się później okazało była to bramka na wagę zwycięstwa nad Niemcami.

wróć do artykułu
  • ~Rezerwa w Niemieckiej druzynie
    (2018-06-17 01:32)
    Makrele postawic w bramce za Neuera. Donka dac na obrone za Boatenga. A jak nie to maja przechlapane z Meksykiem.
  • ~róźia von z PO lski
    (2018-06-17 18:00)
    Ło laboga naszych lejom !
  • ~Kapitano Schetino
    (2018-06-17 18:02)
    Panie Timermanse przecież to niezgodne z praworządnością ! Art.7 dla Niemiec albo dla Meksyku !
  • ~Babunia
    (2018-06-17 18:15)
    Bardzo mi przykro, ja sympatyzuje z Meksykiem. Sympatyczni ludzie, kraju niebogaty, no i jaka mieliby ludzie radoche przy wygranej! Niemcy , bogaci, wszedzie odnosza sukcesy, to i porazke przezyja! Moze sie zmobilizuja i nastepny wygraja. Zawsze mam wiecej sympatii do tych biedniejszych, slabszych!
  • ~dm1
    (2018-06-17 18:27)
    re:babunia.....Babuniu- tu chodzi o sport, a nie o symatie i bogactwo! Osmieszasz sie kobito! Pomodlilas sie juz dzis za tych slabszych? W/g mnie Niemcy sa slabi. Slaba druzyna. Nie to co przed czteroma laty. Moga juz pakowac walizki !
  • ~Babunia
    (2018-06-17 18:51)
    Niemcy ze Szwecja wygraja, z Korea Poludniowa wygraja, no i alles in butter. Obie druzyny , Meksyk i Niemcy przejda dalej. Moja prognoza!
  • ~Babunia
    (2018-06-17 18:52)
    Te quiero Mexico, felicidad!
  • ~obserwer_1
    (2018-06-17 18:55)
    szwaby na dechach, meksykanie górą
  • ~ziuk
    (2018-06-17 18:59)
    hurrraa!!!
  • ~Deutschland verrecke....
    (2018-06-17 19:03)
    ...., LÖWchen i jego kopacze jak caly KALIFAT jest KAPUTT!!!!!!!!! :))))) radosc w norge
  • ~www
    (2018-06-17 19:13)
    hiterki kaputt!
  • ~eses
    (2018-06-17 19:18)
    No i Meksykanie pokazali Niemcom ich miejsce w szeregu. Brawo!
  • ~prezes
    (2018-06-17 19:18)
    tu,w RFN,mowiono juz od pewnego czasu,ze niemiecka druzyna to nie jest material na mistrza swiata w 2018 roku.Teraz sie pojawi inne pytanie-czy jest to w ogole material na wyjscie z grupy?Taka jest pilka-nic nie jest pewne.Nawet druzyna z RFN.
  • ~prorok
    (2018-06-17 19:26)
    Ceniłem Niemcy za mądość i rozwagę, a Leber mając do dyspozycji tylu młodych bardzo dobrych piłkarzy przywlókł do Rosji reprezentację z przed 4 lat ! Piłkarze kiedyś doskonali nietety się POstarzeli i posiwieli ! Z emerytami nie wyjdą z grupy !
  • ~PALAKI
    (2018-06-17 19:27)
    Tylko polaczki ( meksykanie europy ) ciesza sie tym rezultatem. USA, Australia, Canada jak i caly zachod popierali Niemcy
  • ~Szkodnik
    (2018-06-17 19:29)
    Wiwa Mexsyk!!!!
  • ~Mexicano
    (2018-06-17 19:35)
    Es para llorar, Akemanes , ayayayayyay, kuku...ruku....ku!
  • ~Makrela powinno byc w bramce
    (2018-06-17 19:45)
    Nie postawili Makrele w bramce I Donka jako niemieckiego pomocnika to i przegrali. Polska nastepna do golenia.
  • ~henry ósmy
    (2018-06-17 20:07)
    Meksyk bezlitośnie obnażył słabość dumnych Niemców
  • ~okiem kibica
    (2018-06-17 20:46)
    no coz, obiektywnie patrzac - Merkel przyslala do Rosji multikulturowa-unijna zgraje bez ladu i skladu, poprostu - gdzie te czasy gdy nazwiska Bekenbalera, Necera,Milera mowily swoje - to bylo niemieckie narodowe pilkarskie rzemioslo. Dzsiaj nedza i rozpacz jak i w kraju pod nazwa "My Europa" za Odra. Czulam symaptie dla reprezentacji Meksyku, gdy spiewali swoj narodowy hymn, gdy pokazywano te szczere meksykanskie twarze, gdzie obywatelstwo i wspolnota narodowa cos jeszcze znaczy i to daje wole walki, a nie rozowe damskie majtki psudo-niemcow.

Może zainteresować Cię też: