PZPN: Jerzy Brzęczek nowym trenerem reprezentacji Polski. Zastąpił Adama Nawałkę

| Aktualizacja:

Jerzy Brzęczek będzie selekcjonerem reprezentacji Polski - poinformował PZPN. Następca Adama Nawałki ostatnio pracował jako trener Wisły Płock, w przeszłości był kapitanem drużyny narodowej, a wcześniej olimpijskiej, z którą wywalczył srebro na igrzyskach w Barcelonie.

wróć do artykułu
  • ~Piłkarz
    (2018-07-12 11:39)
    Ja czekam na dymisję samego PREZIA za taki blamaż na MŚ. Poleciał Nawałka ale powinien polecieć prezio bo nie ma żadnych wyników .
  • ~skoczek toczek
    (2018-07-12 11:39)
    Nigdy nie slyszalem o Brzeczku az tu nagle okultysta Boniek wytrzepal go jak magik krolika z kapelusza.
  • ~hey
    (2018-07-12 11:46)
    Boniek powinien wypić to piwo ,które tak gorliwie reklamuje i sam podać się do dymisji
  • ~Senegalais
    (2018-07-12 11:47)
    Ten Brzeczek wyglada na tym zdjeciu jak jakis nawiedzony.
  • ~donald t
    (2018-07-12 11:47)
    To dureń z tego Bońka teraz widać, że problemem polskiej piłki nożnej jest Boniek. C.D.N. - mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor by ten horror zakończyć trzeba wyrzucić Bońka.
  • ~Kipi
    (2018-07-12 11:47)
    Nieważne jaki bedzie trener. Po prostu Polacy nie mają talentu do piłki nożnej, podobnie jak do gospodarki czy nauki. Kolejne zmiany na tym stanowisku niczego tu nie zmienia.
  • ~z.
    (2018-07-12 11:55)
    A kiedy wyj... Bonka. Przeciez to on jest glownie odpowiedzialny za ten caly syf.
  • ~antypisowiec z dziada pradziada
    (2018-07-12 11:57)
    Żenada.A śmialiśmy się z pisowskich miesiewiczów,będących synonimem nepotyzmu, kolesiostwa i braku wiedzy fachowej.
  • ~Stary Wiarus
    (2018-07-12 12:03)
    Najpierw Boniek potem reszta , od góry
  • ~Wykładowca akademicki
    (2018-07-12 12:10)
    Bardzo dobra decyzja! Brawo PiS! Tak trzymać i nie popuszczać!
  • ~Taksobiedumam
    (2018-07-12 12:14)
    A co ? Czy wyobrazaliscie sobie selekcjonera, ktory mialby inne zdanie od Bonka w sprawach doboru kadry i jej prowadzenia ? Oj, marzyciele !
  • ~MISZA
    (2018-07-12 12:18)
    CZYLI JAK ZWYKLE - KTOŚ MUSI BYĆ Z RODZINY.... MASAKRA.
  • ~Ksiądz Masło
    (2018-07-12 12:34)
    Wisłe Płock, doprowadził do piątego miejsca w ekstraklasie. Kolumbio, Senegalu, drżyj!!!
  • ~Autorski
    (2018-07-12 12:58)
    To jednak zaden P i e r d e l l i, czy M o r d e l l i , tylko Chrzaszcz Brzeczek! Brawo, Nawalka tez z Polski!,
  • ~Petroniusz
    (2018-07-12 13:35)
    Nie jestem ekspertem, ale patrząc z boku te polskie całe struktury futbolowe trzeba by zaorać i coś nowego posadzić. A tak to będzie gnić w pokolenia i jako najwyższym osiągnięciem skutkować będzie polskim mundialowym hattrickiem, czyli trójmeczem niemocy i wstydu. A patrząc na ostatnie "rezultaty" pracy trenera i kadry jego, można śmiało postawić tezę, że w Polsce trenerem może być dosłownie każdy: efekt będzie taki sam i odpowiedzialność/rozliczenie też. Podziwiam kibiców: cierpliwość jednych i głupotę drugich - tych, którzy mając oczy szeroko zamknięte śpiewają hymn nieudaczników "Nic się nie stało..." a nawet nie wstydzili się serdecznie witać na lotnisku naszych gawronów po ich przylocie z Rosji.
  • ~screw
    (2018-07-12 14:44)
    Ciekawe jak długo Boniek myślał nad wyborem Brzęczeka i o czym wtedy myślał. Gratuluję Zbyszkowi. Wybór Brzęczeka gwarantuje utrzymanie się naszej kadry w pierwszej 70 -ce rankingu FIFA.Następny Mundial jest nasz...Już za 104 lata... Pooolska będzie mistrzem świata...
  • ~blurp
    (2018-07-12 14:55)
    Brzęczek , trener - efekt uboczny fali hejtu...
  • ~Golek
    (2018-07-12 18:26)
    Brzęczek jeszcze pokaże gdzie chrząszcz brzmi w trzcinie !
  • ~M.B.
    (2018-07-12 19:28)
    O ludzie!!!! Może pan Jerzy Brzęczek jest świetnym trenerem dla II czy III Ligi, ale Polacy chyba zasługują na to, aby głównym trenerem polskiej reprezentacji został ktoś, kto ma PRAWDZIWE SUKCESY na najwyższym poziomie ! Jeśli nie ma kogoś takiego w Polsce, to trzeba poszukać za granicą!!! Trener powinien być dla piłkarzy autorytetem.

Może zainteresować Cię też: