Polska to zespół, który w tej chwili ma więcej pewnych punktów niż my. W drugiej połowie popełniliśmy mniej błędów i jestem zadowolony z tych 45 minut. Wcześniej było dużo błędów, za dużo - ocenił szkoleniowiec gospodarzy.

Jorginho miał sporo kłopotów z Zielińskim, który sprawiał mu sporo problemów, ale gdy otrzymał wsparcie od kolegów, to zaczął grać lepiej. Mario Balotelli nie jest w optymalnej formie fizycznej i wiedzieliśmy o tym. Gwizdy? To jest części futbolu. Gdy Mario zacznie strzelać gole, otrzyma brawa - wspomniał.

Mancini zadebiutował w roli selekcjonera "Azzurrich" 28 maja w towarzyskim spotkaniu z Arabią Saudyjską (2:1). W piątek w Bolonii po raz pierwszy poprowadził drużynę narodową w meczu o punkty.

Nie jestem rozczarowany tym meczem. Jestem zawiedziony, że nie wygraliśmy, ale wszyscy dali z siebie maksimum. Przeciwko Portugalii będą zmiany. 72 godziny między tymi meczami to niewiele, zwłaszcza że czeka nas jeszcze podróż - dodał.

Mecz Portugalia - Włochy zostanie rozegrany w poniedziałek w Lizbonie.