Motor wygrywał 1:0 po bramce w 20. minucie Pawła Maziarza. Niestety dla gości pięć minut później Michał Płotka dostał drugą żółtą kartkę i wyleciał z boiska. Śląsk wykorzystał liczebną przewagę i do przerwy prowadził już 4:1. Na początku drugiej połowy Przemysław Łudziński skompletował hat-tricka podwyższając na 5:1. Przy stanie 6:1 dla gospodarzy czerwoną kartkę dostał bramkarz Motoru, Przemysław Mierzwa. Rozbici lublinianie stracili jeszcze cztery bramki.

Mecz 15. kolejki drugiej ligi:
Śląsk Wrocław - Motor Lublin 10:1 (4:1)

Bramki: 0:1 Paweł Maziarz (20), 1:1 Przemysław Łudziński (25- karny), 2:1 Patryk Klofik (35), 3:1 Patryk Klofik (39), 4:1 Przemysław Łudziński (43), 5:1 Przemysław Łudziński (48), 6:1 Tomasz Szewczuk (52), 7:1 Wojciech Kaczmarek (76-karny), 8:1 Patryk Klofik (80), 9:1 Krzysztof Ulatowski (84), 10:1 Krzysztof Ulatowski (89)