Początek meczu w Krakowie dla "Pasów". Piłkarze Cracovii już w pierwszych 10. minutach stworzyli sporo sytuacji pod bramką rywali. Największe zagrożenia stwarzał Dariusz Pawlusiński. Ale kibice goli nie zobaczyli i nadal był remis 0:0.

Również gracze "Białej Gwiazdy" chcieli zdobyć bramkę i wygrać. Bardzo dobrze grał Kamil Kosowski. Pomocnik reprezentacji Polski szarżował bocznymi strefami boiska, ale zarania "Kosy" marnował Jean Paulista. Brazylijczyk cały czas tracił piłkę. W ten sposób na stadionie przy ulicy Kałuży nadal na tablicy wyników widniał bezbramkowy remis.

Ale już po chwili upragniony gol. W 43. minucie spotkania po udanym rozegraniu rzutu rożnego Marek Zieńczuk wpakował futbolówkę do bramki Cracovii. W ten sposób po pierwszych 45. minutach derbów Krakowa prowadziła Wisła 1:0.

Drugą połowę lepiej zaczęli wiślacy. Piłkarze gości stworzyli kilka dobrych akcji. Ale żadnej nie zamienili na bramkę. A piłkarze Cracovii choć bardzo chcieli, to nie mogli wyrównać. W ten sposób prowadziła Wisła 1:0.

W 73. minucie "Biała Gwiazda" podwyższyła prowadzenia. Do bramki Cracovii trafił Rafał Boguski. Pomocnik Wisły otrzymał idealne podanie od Marka Zieńczuka i dał szans Marcinowi Cabajowi. Wisła prowadziła już 2:0.

Jednak gracze gospodarzy nie zamierzali odpuszczać. W 79. minucie gola dla Cracovii strzelił Dudzic. Napastnik wykorzystał błąd obrońców Wisły i zdobył bramkę. Ale Cracovia nadal przegrywała z Wisłą 1:2. Do końca meczu bramki już nie padły i w derbach lepsi okazali się zawodnicy "Białej Gwiazdy". W ten sposób przez najbliższe pół roku będą rządzić grodem pod Wawelem.