Piechniczek jest dobrym dziadkiem
Chociaż wiceprezes zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej Antoni Piechniczek od pewnego czasu nie wnosi wiele pożytecznego do naszej piłki, jak na idealnego dziadka przystało na każdym kroku czule dba o swoje wnuki. Ostatnio z okazji swojego święta zabrał je na pyszny deser.
- Piechniczek zaprasza Leo na Wigilię
- Wiemy, kto zastąpi Beenhakkera
- Piechniczek: Niech każdy robi swoje
- Leo w piłkarskim tyglu
- Prezes PZPN chce kontrolować sędziów
- Matura bez bólu >>
Pogoda
POLSKA
Niedziela 2012-05-27

temp. min 3°C max. 22°C
opady:
śladowe opady
Twoje miasto:
Program TV
Sprawdź program swojej ulubionej stacji:
Były selekcjoner reprezentacji Polski postanowił uczcić obchodzony 22 stycznia Dzień Dziadka, razem z małżonką zabierając dzieciaki na smaczny deser.
Fotoreporter "Faktu" przyłapał Piechniczka i jego bliskich kiedy w jednej z najlepszych cukierni w Wiśle zajadali się pysznymi ciastkami z kremem i świeżutkimi pączkami.
Dziadek Antoni nie szczędził grosza na łakocie dla swoich wnuków i spełniał ich najskrytsze zachcianki. Dzieciaki mogły więc buszować do woli wśród suto zastawionych półek z deserami. W końcu Dzień Dziadka jest tylko raz w roku!










































Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!