>>>Tak Legia pożegnała się z europejskimi pucharamiLegia Warszawa - Broendby Kopenhaga 2:2 (1:1)
Bramka: Von Schlebrügge (7'), Giza (17'), Iwański (55'), Holmen (59')

I połowa:

Spotkanie nie zaczęło się dobrze dla Legii. Co prawda już na początku Mięciel i Giza mieli okazje do zdobycia bramki, nie wykorzystali ich. W 6. minucie Nilsson znalazł się sam na sam z Muchą. Bramkarz Legii odważnie wyszedł do piłki i udało mu się ja wybić. Rzut rożny dla gości skutecznie wykorzystał Von Schlebrügge, który wyskoczył i wpakował piłkę do bramki.

17. minuta - zamieszanie w polu karnym Broendby wykorzystuje Giza. Bramkarz gości mija się z piłką i jest 1:1!!

35. minuta - niesamowita okazja Legii. Po podaniu Rogera w pole karne, dwa razy na bramkę strzelał Giza, raz Szałachowski i... bronił Andersen i dwukrotnie piłkę z linii wybijali obrońcy!

II połowa:

55. minuta - Mięciel faulowany w polu karnym, sędzia dyktuje rzut karny. Maciej Iwański bez problemów egzekwuje "jedenastkę". Odpowiedź Broendby jest jednak bardzo szybka. Niespełna cztery minuty po tym golu do bramki Muchy trafia Holmen i mamy 2:2.

W 64. minucie Legia była ponownie bliska objęcia prowadzenia - Andersen interweniował daleko od bramki, ale zagrał wprost pod nogi Iwańskiego. Zdążył jednak wrócić w pole karne i końcami palców obronił strzał z 40 metrów.

Ostatnie 30 minut to rozpaczliwe próby Legii, która za wszelką cenę próbowała odwrócić losy meczu. Okazały się one jednak daremnym biciem głową w mur - skupieni na obronie i przerywaniu akcji goście nie dopuścili do straty gola. Tym samym zapewnili sobie w Warszawie awans do kolejnej rundy rozgrywek.

Najlepszą okazję do zdobycia bramki miał w 79. minucie Mięciel, który dobrze wyskoczył do podania Gizy, ale uderzył niecelnie. Instynktu strzeleckiego zabrakło natomiast Adrianowi Paluchowskiemu. W 85. minucie młody napastnik mógł przystawić nogę przy mocnym strzale wzdłuż bramki, jednak tylko odprowadził piłkę wzrokiem.

Legia Warszawa: Jan Mucha - Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Inaki Astiz, Tomasz Kiełbowicz - Sebastian Szałachowski (67-Miroslav Radovic), Piotr Giza (90-Ariel Borysiuk), Maciej Iwański, Roger Guerreiro (83-Adrian Paluchowski), Maciej Rybus - Marcin Mięciel.

Broendby Kopenhaga: Stephan Andersen - Mikael Nilsson, Anders Randrup, Max von Schlebrugge, Jan Frederiksen - Mike Jensen, Jon Jonsson, Samuel Holmen, Michael Krohn-Dehli (87-Jan Kristiansen) - Peter Madsen (62-Ousman Jallow), Alexander Farnerud (77-Stefan Gislason).

Pozostałe mecze rewanżowe polskich klubów:

Lech Poznań - Fredrikstad 1:2 (0:2)
Bramki: Ardian Gashi (31'), Raio Piiroja (35'-głową), Robert Lewandowski (63'-głową)
Pierwszy mecz - 6:1 dla Lecha. Awans - Lech.

NAC Breda - Polonia Warszawa 3:1 (2:0)
Bramki: Matthew Amoah (25'), Anthony Lurling (45'), Filip Ivanovski (59'), Kees Kwakman (81')
Pierwszy mecz - 1:0. Awans - NAC Breda.