Bramki: Maciej Rogalski (55' - karny) - Marek Gancarczyk (45')

Bramki: Andradina(48') - Matusiak (13')

Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok 2:1 (2:0)
Bramki: Junior Diaz 21., Paweł Brożek 30. - Jezierski 83.

Żółte kartki: Reich. Wisła: Pawełek, Alvarez, Głowacki, Marcelo, Brożek Piotr, Łobodziński (81. Ćwielong), Sobolewski, Diaz (87. Cantoro), Kirm, Brożek Paweł, Małecki.Jagiellonia: Gikiewicz, Cionek, Stano, Skerla, Alexis, Lewczuk (46. Marco Reich), Hermes, Zawistowski, Bruno Coutinho,Grosicki (80. Lamos), Frankowski (59. Jezierski).

Przed meczem kibice uczcili minutą ciszy Krzysztofa Piszczka, byłego piłkarza Wisły, który przegrał walkę z nowotworem.

Mecz lepiej zaczęli gospodarze. Gikiewicz musiał bronić już w pierwszej minucie. Wiślacy szybko postanowili go rozgrzać. Ciekawie mogło być w 2. minucie, kiedy Paweł Brożek dostał idealne podanie pod bramkę, ale źle zgasił piłkę.

Jeszcze lepszą okazję wiślacy mieli w 10. minucie - celnie podawał Paweł Brożek, a z ośmiu metrów główką uderzał Małecki. Niecelnie.

Jagiellonia na razie się broni. Wisła też nie szarżuje, Marcelo i Głowacki udanie powstrzymują kontry gości.

21. minuta - jest gol dla Wisły. Małecki wpada w pole karne i strzela, ale piłka odbija się od... Pawła Brożka. Dobrze zachowuje się jednak Junior Diaz, który dobija strzał. Wisła - Jagiellonia 1:0.

W 27. minucie okazję ma Jaga. Po rzucie wolnym piłka trafia pod nogi Grosickiego, ale w ostatniej chwili "Grosika" ubiega Marcelo.

GOL! Jest już 2:0. Marcelo ograł Frankowskiego przy linii środkowej i wrzucił piłkę na szybką kontrę do Małeckiego. Ten natychmiast podał do Brożka, a napastnik Wisły uderzył w lewy róg.

42. minuta. Przed szansą Frankowski, ale nie zdołał dobiec do podania.

Przerwa.

Sędzia wznowił grę i od razu w ataku Wisła - strzela Andraż Kirm, Jagiellonię ratuje rykoszet. Podczas kolejnego rajdu na bramkę Gikiewicza Kirm jest na spalonym.

Na boisku nie ma już Frankowskiego. Zastąpi go Jezierski.

66. - mocny strzał oddał Grosicki. Pawełek musiał się ratować, wybijając piłkę na rzut rożny.

Głowacki leży zakrwawiony na murawie. Zderzył się z Reichem. Na boisko wchodzi za niego Jop.

W Sosnowcu ulewa. Piłkarze ślizgają się na murawie. Przy wybiciu piłki poślizgnął się Pawełek.

Hermes odbiera piłkę Małeckiemu.

Gol! Jagiellonia zdobywa kontaktową bramkę po serii błędów krakowskiej obrony. Nieskutecznie interweniował Marcelo i do piłki dopadł Jezierski. Piłka odbija się jeszcze od pleców Pawełka i wpada do bramki.

Sędzia dolicza trzy minuty, w natarciu Jagiellonia. Główkuje Skerla, piłka o centymetry mija bramkę strzeżoną przez Pawełka.

Bramkarz Wisły opóźnia grę - dostaje pouczenie.

Koniec - Wisła wygrywa 2:1.